Darmowa dostawa od 60,00 zł

Dbamy o środowisko. Jesteśmy eko!

Jesteśmy PoYerbani na punkcie yerby i ekologii! Z ogromną dumą przedstawiamy Wam naszą eko-inicjatywę. Wierzymy, że dbanie o środowisko jest niezwykle ważne, dlatego podjęliśmy wiele działań, aby nasza działalność była jak najbardziej przyjazna dla planety!

Zmiana taśm do pakowania na papierowe

Być może zauważyliście, że od jakiegoś czasu używamy papierowych taśm do pakowania. Zamiast tradycyjnych, plastikowych taśm, które mogą negatywnie wpływać na środowisko, korzystamy z taśm wykonanych z papieru. Papier to naturalny i biodegradowalny materiał, który można łatwo przetworzyć lub odzyskać. Dzięki temu nasze opakowania są bardziej ekologiczne, a ich wpływ na środowisko jest znacznie mniejszy.

Wypełnienie paczek materiałami z recyklingu

Nasze opakowania są wykonane z biodegradowalnych materiałów, ale to nie wszystko. Jeśli w pudełku zostaje pusta przestrzeń, wypełniamy ją materiałami z recyklingu, np. pociętymi kartonami z innych opakowań. Stawiamy na alternatywy dla tradycyjnych, plastikowych wypełniaczy i folii, które mogą powodować zanieczyszczenie środowiska. Zależy nam, aby użyte przez nas opakowania rozkładały się w naturalny sposób, nie pozostawiając trwałych śladów w przyrodzie.

Współpraca z dostawcami, którzy szanują środowisko

Nasza eko-inicjatywa nie ogranicza się tylko do opakowań. Staramy się również współpracować z dostawcami, którzy podzielają nasze wartości i oferują produkty o jak najmniejszym wpływie na środowisko.

Minimalizowanie śladu ekologicznego

Dążymy do minimalizowania naszego śladu ekologicznego poprzez podejmowanie odpowiedzialnych decyzji przy każdym kroku procesu pakowania i dostarczania zamówień. Dzięki temu możecie mieć pewność, że Wasze zakupy są robione w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Dziękujemy, że jesteście częścią naszej PoYerbanej, eko-społeczności. Razem możemy przyczynić się do ochrony naszej planety! Zapraszamy do robienia zakupów w naszym sklepie internetowym i cieszenia się świadomością, że Wasze zamówienia są pakowane z myślą o ekologii.

pixel