Yerba Mate - według rodzaju

( ilość produktów: 417 )

Yerba mate nie tylko pobudza organizm, ale przede wszystkim, dzięki swojemu oryginalnemu smakowi, zaspokaja kubki smakowe i poprawia nastrój. Choć wiele osób porównuje yerba mate do kawy, dotyczy to raczej działania niż smaku. Smak yerba mate trudno określić jednoznacznie, bowiem istnieje wiele sposobów przygotowywania suszu. Niemniej jednak klasyczna yerba mate ma dość mocny smak i aromat, który może przywodzić na myśl kawę. Smak yerba mate bez dodatków może różnić się w zależności od kraju pochodzenia, producenta, a także sposobu suszenia. Suszenie może być przeprowadzane przy użyciu gorącego powietrza bądź dymu - jest to główny czynnik definiujący smak naparu. Yerba mate suszona samym powietrzem jest zwykle nieco delikatniejsza niż susz odymiany. Każdy fan yerba mate wie, że yerba mate może mieć różne oblicza. Jeśli chodzi o sposób przygotowywania suszu, wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje: yerba mate sin humo i yerba mate con humo.

Yerba mate sin humo to nic innego jak yerba mate suszona jedynie gorącym powietrzem. Yerba mate con humo, z kolei, to yerba mate suszona dymem. Ten rodzaj suszu jest znacznie bardziej intensywny w smaku, który określa się jako dymny i mocny. Yerba mate sin humo, z kolei, to nieco delikatniejszy susz ze wciąż wyczuwalną goryczką. Yerba mate można podzielić także ze względu na zawartość suszu - niektóre susze składają się z samych listków, inne zawierają listki i patyczki. Susze mogą różnić się także ilością pyłu. Zwykle yerba mate z samych liści jest mocniejsza w smaku niż yerba mate zawierająca także patyczki. Susz yerba mate może być pozbawiony dodatków, zawierać aromaty lub dodatek suszonych owoców, a także ziół. Sklep online Poyerbani.pl dysponuje szeroką ofertą yerba mate. Proponujemy naszym klientom różne rodzaje yerba mate od klasycznych w smaku po owocowe. Jeśli nie odpowiada Ci bardzo mocny zapach i smak tradycyjnej yerba mate, sięgnij po zieloną yerba mate lub yerba mate owocową - to propozycja w sam raz dla osób, które stawiają pierwsze kroki w aromatycznym świecie yerba mate. Zapraszamy do zakupów!

Dla Waszej wygody, wszystkie nasze yerba mate zostały przydzielone do odpowiednich kategorii, według rodzaju i działania:

  1. Klasyczne yerba mate
  2. Yerba Mate Energia - pobudzające yerba mate
  3. Yerba Mate wspomagające odchudzanie
  4. Yerba Mate smakowe - cytrynowe, pomarańczowe i wiele więcej
  5. Yerba Mate ziołowe
  6. Yerba Mate na potencję (Afrodyzjaki)
  7. Yerba Mate organiczne, certyfikowane
  8. Yerba Mate Green - Zielone
  9. Yerba Mate Terere – na zimno
Marka
Masa netto
Cena
-
Moc yerba mate
Ilość pyłu w yerba mate
Goryczka yerba mate
pixel