Zasady dotyczące zwrotów

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo i komfortowo w każdym Paczkomacie InPost

Kupując w naszym sklepie nie musisz martwić się o to, że produkty nie spełnią Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami InPost zakupy zrobisz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Jakie produkty możesz zwrócić:

 • akcesoria, które nie były używane;
 • żywność, jeśli opakowanie nie zostało otwarte.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej za darmo Paczkomatem InPost.

Dzięki naszej współpracy z InPostem nie musisz czekać na kuriera. Wystarczy, że wygenerujesz zwrot w naszym kreatorze, spakujesz zwracane produkty i np. w drodze do pracy zostawisz przesyłkę w dogodnym dla Ciebie Paczkomacie.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

 
Łatwo

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do trzech prostych kroków. Zwrotu dokonasz za pomocą kreatora, który automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie

Wygodnie

Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym Paczkomacie.

Za darmo

Za darmo

Nie ponosisz żadnych kosztów zwracając zakupione produkty Paczkomatem InPost. Wysyłasz do nas paczkę za darmo, a my zwracamy Tobie kwotę za odesłany towar.

Bezpiecznie

Bezpiecznie

Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 200 zł.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

 1. Wygeneruj zwrot. Za pomocą prostego w obsłudze i intuicyjnego kreatora wygeneruj zwrot przesyłki.
 2. Wyślij paczkę. Spakuj zwracane produkty wraz z numerem zwrotu i dobrze je zamknij. Nadaj paczkę w dowolnym Paczkomacie.
 3. Otrzymaj zwrot pieniędzy. Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas paczki.

Pamiętaj! Możesz dokonać zwrotu jedynie towarów, które nie były używane, a w przypadku żywności - tylko te, które nie zostały otwarte.

Szczegóły dokonania zwrotu produktów:

 1. Zaloguj się na swoje konto. W zakładce „Twoje konto”, w sekcji „Zwroty” wybierz „Dodaj zwrot”.
 2. Wybierz zamówienie i produkty, które chcesz zwrócić.
 3. Chcąc skorzystać z darmowej opcji zwrotu zamówienia, wybierz „Skorzystam z przesyłki zwrotnej oferowanej przez sklep - InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty”, jako sposób zwrotu produktów.
 4. Przechodząc do kolejnych etapów generowania zwrotu w kreatorze, wybierz formę zwrotu należności. Zwrotu dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymamy informację o Twojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to krócej. Zastrzegamy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania.
 5. Sprawdź wszystkie dane i kliknij „Dodaj zgłoszenie zwrotu”.
 6. Wygenerowany zostanie czterocyfrowy numer zwrotu, formularz zwrotu i dziesięciocyfrowy kod do nadania paczki.
 7. Spakuj zwracane produkty. W paczce możesz umieścić wygenerowany, wydrukowany i podpisany przez Ciebie formularz zwrotu - ale nie musisz. Wystarczy, że umieścisz w niej sam numer zwrotu (czterocyfrowy), abyśmy wiedzieli, czego dotyczy przesyłka. Na paczce nanieś kod nadania (dziesięciocyfrowy). Pamiętaj o tym, żeby paczka była dobrze i szczelnie zamknięta. Gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 41 x 38 x 64 cm oraz wagi 25 kg.
 8. Udaj się do dowolnego Paczkomatu InPost, gdzie nadasz przesyłkę szybko i wygodnie, 24h/7. Na ekranie Paczkomatu wpisz kod nadania paczki (dziesięciocyfrowy) wygenerowany w kreatorze zwrotów i umieść przesyłkę w skrytce.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel