Darmowa dostawa od 99,00 zł

Zestawy yerba mate

( ilość produktów: 796 )

Zestawy do yerba mate to idealne rozwiązanie dla początkujących. Znajdziesz tu gotowe rozwiązania. Wszystkie niezbędne akcesoria do picia yerba mate w jednym. Bombilla, matero, susz yerba mate oraz dodatkowe gadżety. Właśnie takiego kompletu szukasz? Sprawdź kategorię startowe zestawy do yerba mate dla początkujących. Z myślą o tych, którzy poszukują inspiracji na upominek, przygotowaliśmy specjalne zestawy prezentowe yerba mate. Tego typu komplet, najczęściej zawierający yerba mate, tykwę oraz bombillę, pakujemy w specjalne pudełko prezentowe o wysokich walorach estetycznych. Obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona. Tworząc każdy z zestawów yerba mate, starannie dobieramy wszystkie jego elementy. Staramy się, by pasowały do siebie kolorystycznie i cieszyły oko jako całość.

Zestawy yerba mate — różne rodzaje

Pozostałe kategorie zestawów:

  • Zestawy dla stałych mateistów

    W naszej ofercie znajdują się również zestawy dla stałych klientów. Osoby, które mają już wszystkie niezbędne akcesoria, zapraszamy do kategorii – zestawy yerba mate. W skład tych zestawów wchodzi wyłącznie sam susz yerba mate. Kupując w zestawie, można sporo zaoszczędzić. Gorąco polecamy.

  • Zestawy yerba mate dla dwojga

    Jeśli szukacie kompletu dla dwóch osób – ta kategoria jest idealna. To doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z yerba mate wraz z bliską Ci osobą.

  • Naczynko i bombilla

    Podstawowe akcesoria, jednak bez suszu yerba mate.

Nie musisz osobno kupować poszczególnych akcesoriów. My wybraliśmy je dla Ciebie. Zadbaliśmy o to, by w naszych zestawach yerba mate znalazło się wszystko, co niezbędne, by cieszyć się naparem z ostrokrzewu. W naszych zestawach jest yerba mate (większe opakowania lub próbki 50g) i matero, czyli naczynko. Możesz wybrać zestaw z bombillą, termometrem, termosem, korkowymi podkładkami, czyścikami do bombilli, specjalną nabierką do mate. Oferujemy komplety od różnych producentów: Selecta, Guarani, CBSe, Pajarito, Rosamonte, Verde Mate, Soul Mate oraz Yaguar. Możesz mieć zestaw z klasyczną mate, jak też mate smakową. Nie wiesz, jaką yerba mate spróbować na początku? Od jakiej yerba mate zacząć? Zaufaj nam i wybierz zestaw, w którym to my dobierzemy próbki. Dzięki temu zapoznasz się z wariacjami smakowymi. Znajdziesz najlepszą yerba mate dla siebie! W razie jakichkolwiek wątpliwości – zadzwoń. Dział obsługi klienta naszego sklepu internetowego z yerba mate chętnie pomoże.

Marka
Cena
-
Masa netto
pixel