Darmowa dostawa od 60,00 zł

Outlet do -75%

( ilość produktów: 9 )

Witamy w kategorii "Outlet". Znajdziecie Państwo produkty będące obecnie w specjalnej limitowanej wyprzedaży. Trafiają tu yerba mate oraz akcesoria (głównie tykwy ceramiczne) posiadające różnego rodzaju wady.

 

W przypadku yerba mate najczęściej są to uszkodzenia paczek. Każda uszkodzona paczka yerba mate jest niezwłocznie umieszczana w specjalnej folii, co pozwala zapobiec wysypaniu produktu. Tym samym zastrzegamy jednak, że ilość yerba mate w uszkodzonym opakowaniu może być do 50 g mniejsza. Sprzedajemy towary, które uległy jedynie nieznacznym uszkodzeniom, nie sprzedajemy towarów rozsypanych, lub gdy ich ilość jest mniejsza o ponad 50 g w stosunku do oryginalnej gramatury. Na poniższe produkty nie obowiązuje żaden dodatkowy rabat. Wszystkie produkty są przecenione do 75% w stosunku do ich ceny nominalnej. Poglądowe zdjęcie uszkodzenia jest przy każdym produkcie (uszkodzenia w otrzymanym towarze mogą się różnić). 
Możliwe uszkodzenia:
-zniszczone opakowanie kartonowe
-rozklejenie opakowania
-rozcięcie opakowania
-rozerwanie opakowania

 

Podlegające wyprzedaży naczynka i inne akcesoria oznaczone jako produkt "II. kategorii" są w pełni funkcjonalne, jednak mogą posiadać drobne wady takie jak: delikatne uszczerbienia, braki w pigmencie i glazurze oraz nieznaczne różnice kolorystyczneChoć nie prezentują się tak atrakcyjnie jak pozbawione skazy odpowiedniki, z pewnością zadowolą wielu Kupujących i posłużą im jeszcze przez długie lata. Jednocześnie informujemy, że jako towar wyprzedażowy, naczynka II. kategorii nie podlegają zwrotowi ani wymianie

Cena
-
Pojemność
pixel