Darmowa dostawa od 60,00 zł

Yerba Mate CBSe

( ilość produktów: 15 )

Jedyna taka yerba mate. CBSé – synonim innowacji

CBSé to argentyńska yerba mate, której nie jest w stanie dorównać żadna konkurencja! Marka, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku naparów z ostrokrzewu paragwajskiego. Ogromną popularność w Argentynie i na całym świecie zyskała dzięki konsekwentnej strategii – wyspecjalizowała się w autorskich mieszankach z bukietami ziół i owoców. W szerokiej ofercie CBSé nie znajdziecie czystej klasyki. Tu królują oryginalne smaki!

CBSé – pionierska yerba mate

Przedsiębiorstwo działa od 1978 roku, a początki firmy zaczęły się w… prywatnym garażu. Choć w porównaniu z największymi gigantami rynku yerba mate, CBSé jest stosunkowo młodą firmą, to zdążyła już wiele osiągnąć. Na przestrzeni ponad czterech dekad ugruntowała pozycję lidera rynku smakowych yerba mate. Marka zasłynęła bardzo świeżym i oryginalnym podejściem do tradycji Indian Guarani, wprowadzając wiele innowacji i pionierskich rozwiązań, dotychczas nieznanych w świecie yerba mate. Właściciele marki jako pierwsi wpadli na pomysł połączenia ostrokrzewu paragwajskiego z dodatkami, tworząc nową kategorię smakowych yerba mate, wprowadzili na rynek yerba mate funkcjonalne – wspierające zdrową dietę i pomagające dbać o smukłą sylwetkę, a także limitowaną linię produktów skierowanych dla dzieci. A przede wszystkim – CBSé tchnęła nową energię i paletę barw w yerbowy świat!

Yerba CBSé – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

CBSé oferuje wiele produktów bazujących wyłącznie na naturalnych dodatkach. Ze względu na duże zróżnicowanie, zarówno początkujący, jak i zaawansowani mateiści znajdą wśród nich coś dla siebie. Miłośnicy szlachetnego, ziołowego aromatu docenią wariacje yerba mate Hierbas Serranas, czy Hierbas Cuyanas. Fanom owoców posmakuje Frutos del Bosque z owocami leśnymi bądź pomarańczowa yerba CBSé Naranja. Ciekawym elementem oferty są yerba mate o charakterze funkcjonalnym. CBSé Silueta wspiera odchudzanie, zaś CBSé Regulase dba o procesy metaboliczne w organizmie. Wśród dostępnych wariacji znajdziemy też coś dla tych, którzy lubią przełamać goryczkę yerby słodkim akcentem. Mowa o miodowej CBSé Miel oraz CBSé Endulife z dodatkiem stewii. Najbardziej popularnym produktem tej marki jest jednak CBSé Energia Guarana — pobudzająca yerba z dodatkiem guarany. Nasz sklep internetowy yerba mate jest oficjalnym dystrybutorem marki CBSé w Polsce. Kupujemy ją bezpośrednio od argentyńskiego producenta. Dzięki temu możemy zaoferować jego yerby w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Cena
-
Moc yerba mate
pixel