Darmowa dostawa od 60,00 zł

Yerba Mate Campesino

( ilość produktów: 11 )

Yerba mate Campesino – lider wśród paragwajskich yerba mate

Campesino to znana, paragwajska marka, doskonale oddająca to, co najlepsze w produktach z tego kraju. Powstała w 1988 roku, w mieście Capitán Miranda, na południu Paragwaju, a założył ją Don Carlos Mizraji. W zaledwie dziesięć lat marka zdobyła ogromną popularność w całym kraju, a obecnie, ponadtrzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło na ugruntowanie pozycji Campesino jako jednego z liderów lokalnego rynku.

Yerba mate Campesino – paragwajska klasa i tradycja

Yerba Campesino powstaje zgodnie z wielowiekową recepturą. Ostrokrzew paragwajski dorasta na rozległych plantacjach położonych w regionach Alto Parana i Itapúa, które zajmują łączną powierzchnię trzech hektarów. Południe Paragwaju cechuje się ciepłym, tropikalnym klimatem, którzy szczególnie mocno sprzyja uprawie roślin. Do każdej paczki yerba mate Campesino trafiają wyłącznie zdrowe, specjalnie wyselekcjonowane listki ostrokrzewu. Ze względu na proces obróbki, towarzyszą im gałązki oraz patyczki – to charakterystyczna cecha paragwajskich mate. Wcześniej poddaje się je suszeniu dymem nad paleniskiem. Dzięki temu ostrokrzew osiąga swój charakterystyczny, goryczkowy smak, a yerba mate Campesino zdobywa pozytywne opinie fanów na całym świecie. Ze względu na jego intensywność, produkty Campesino polecamy przede wszystkim doświadczonym miłośnikom yerba mate.

Campesino – yerba mate z charakterem

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to charakterystyczne opakowanie yerba mate Campesino – w jego centralnej części umieszczona została kolorowa grafika przedstawiająca dłoń, trzymającą tradycyjną guampę, w której pije się zimne tereré. Może to być sugestia, że yerba Campesino doskonale smakuje podana w ciepłej, jak i w zimnej formie. W tle grafiki znajduje się rozciągające się ku gorącemu, paragwajskiemu słońcu pole ostrzokrzewu paragwajskiego. To z kolei jest nawiązanie do nazwy marki – „campesino” w języku hiszpańskim oznacza „rolnik”. Charakterystyczną cechą produktów tej marki jest również szeroki wachlarz dodatków i oryginalnych kompozycji smakowych, jakie oferują. W obszernym portfolio znalazły się łagodniejsze odmiany z dodatkami owocowymi np. Campesino Menta Limón, a także Campesino Classica – bez dodatów. Koneserom ziołowych yerba mate przypadną zaś do gustu mieszanki z dodatkiem burrito, katuavą oraz anyżem. Campesino to doskonała propozycja dla koneserów rasowych, paragwajskich yerba mate. W sklepie PoYerbani.pl oferujemy ją w jednej z najniższych cen na rynku. Gorąco polecamy!

Masa netto
Cena
-
Goryczka yerba mate
pixel