Yerba Mate w puszkach

( ilość produktów: 90 )

Yerbera – niezbędnik każdego mateisty!

Uwielbiasz yerba mate i masz jej na tyle dużo, że z trudem utrzymujesz porządek na kuchennej półce? Twoja ulubiona mate nie pachnie i nie smakuje tak samo, jak na początku, tuż po pierwszym otwarciu paczki? Za każdym razem przyrządzając yerba mate, rozsypujesz susz po całym blacie? Mamy na to radę! Yerbera to specjalny pojemnik na yerba mate, który sprzyja wygodnemu przechowywaniu ulubionych produktów! Yerbera, czyli puszka na yerba mate, to świetny pomysł dla każdego, komu zależy na estetyce i wygodzie. Yerbery, które znajdziesz w naszym sklepie to wygodne, metalowe puszki, mogące pomieścić około 0,5 kg yerba mate, herbaty, ziół, suszonych kwiatów jadalnych i każdego innego suszu. Wybierając yerba mate w puszce, możesz mieć pewność, że pojemnik wykonano z najwyższej jakości metalu. Susz z ostrokrzewu pozostanie idealnie suchy i aromatyczny, do środka nie przedostanie się niechciana wilgoć, powietrze i promienie słońca (oczywiście pod warunkiem, że puszka będzie dobrze zamknięta). Ważną zaletą yerba mate w puszce jest wbudowany w pojemnik dozownik umożliwiający komfortowe przesypywanie suszu do matero. Takie rozwiązanie zapobiega przypadkowemu rozsypaniu i zmarnowaniu yerba mate. Dzięki dozownikowi możesz też precyzyjnie odmierzyć potrzebną ilość produktu.

Jak przechowywać yerba mate?

Przechowując yerba mate, warto mieć na uwadze kilka czynników, które mogą mieć wpływ na jej smak, aromat, a także właściwości:

  • szczelność opakowania,
  • ograniczenie dostępu do światła słonecznego,
  • obecność innych produktów o intensywnym aromacie,
  • wilgotność,
  • temperatura.

Każdy z tych czynników ma wpływ na smak i aromat suszu, a także właściwości yerba mate. Smak i zapach zwietrzałego i zawilgoconego suszu staje się płaski i jednolity, traci swoją głębię, którą ma tuż po otwarciu paczki. Wilgoć i dostęp do powietrza przyczyniają się do powstawania procesu fermentacji, a w efekcie – pleśni. Spleśniały susz nie tylko jest okropny w smaku i brzydko pachnie, ale przede wszystkim picie naparu na jego bazie może doprowadzić do problemów z niestrawnością. Susz narażony na światło słoneczne traci swój kolor i płowieje, a umieszczony w szafce obok innych produktów o mocnym aromacie może przejąć ich smak i zapach, zmieniając własne walory. Temperatura, z kolei, nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o klasyczną yerba mate, ale ma ogromne znaczenie w przypadku yebry chimarrão, która szybko może stracić swój świeży charakter po otwarciu oryginalnego opakowania. Drobno zmieloną yerba mate warto przechowywać w niskiej temperaturze, np. w lodówce. Puszka do przechowywania yerba mate to doskonałe rozwiązanie, ponieważ chroni susz przed każdym z czynników zewnętrznych. Szczelne zamknięcie ogranicza dostęp tlenu i chroni przed wilgocią, światłem słonecznym i aromatami innych produktów znajdujących się w szafce. Yerba mate przechowywana w puszce znacznie dłużej zachowa swoje cenne walory!

Przechowuj yerbę tak, jak mateiści z Ameryki Południowej!

Yerbera wcale nie jest rewolucyjnym rozwiązaniem. Właśnie tak ukochaną yerba mate przechowują mieszkańcy Ameryki Południowej. Na ich kuchennych półkach można znaleźć metalowe puszki, ozdobne kubki z pokrywką, o fantazyjnych kształtach, drewniane pudełka z dozownikiem w dolnej części czy usztywniane torby, wykonane ze skóry. Nasze yerbery wyróżnia dozownik umieszczony w górnej części – pokrywce, który nie tylko ułatwia nasypywanie yerba mate do matero, bez rozsypywania suszu po całym blacie, ale też pomaga w precyzyjnym odmierzaniu ilości sypanego suszu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w yerberę – specjalny pojemnik na yerba mate?

W naszym sklepie yerberę – puszkę na yerba mate kupujesz w zestawie. Wraz z puszką dostaniesz 0,5 kg wybranego produktu marek Yaguar, Verde Mate, Guarani, Soul Mate oraz El Fuego. Puszka do yerba mate to nie tylko wygodne, ale i bardzo estetyczne akcesorium, które może równie dobrze służyć jako ozdoba! Grafika widoczna na każdym z metalowych pojemników na yerba mate to nie przypadek – zostały one zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w Twojej kuchni! Każda z puszek dostępna w naszym sklepie wypełniona jest 0,5 kg wybranego produktu. Możesz kupić zarówno klasyczne rodzaje yerba mate, jak i orzeźwiające owocowe mieszanki. Jeśli lubisz tradycyjne smaki, do gustu z pewnością przypadnie Ci Verde Mate Organica lub Guarani Despalada. Jeśli zaś gustujesz w nieco delikatniejszych smakach, mamy także szeroką ofertę owocowych yerba mate. To np. Verde Mate Fresa czy Yaguar Frutas Bayas. To jednak nie wszystko – u nas możesz kupić także pobudzającą yerba mate w puszce. Oprócz produktów z guaraną polecamy także Yaguar Wild Energy. Yerba mate w puszcze to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika naparu Indian Guarani. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie online!

Marka
Moc yerba mate
Ilość pyłu w yerba mate
Goryczka yerba mate
pixel