2020-10-14

Soul Mate Energia – energetyczna premiera w naszym sklepie!

Soul Mate Energia to najbardziej pobudzająca yerba mate z organicznym certyfikatem.

Do naszej oferty zawitał nowy rewelacyjny produkt, który postawi Cię na nogi! Rodzina produktów Soul Mate powiększyła się o nowego członka. Z Soul Mate Energia siły nie opuszczą Cię przez cały dzień. Potrzebujesz dodatkowego powera? Mamy na to doskonałą radę!

Soul Mate – najlepsza organiczna yerba mate

Soul Mate to marka kierująca się najwyższymi standardami uprawy i produkcji. Potwierdza to fakt, że została nagrodzona certyfikatem organiczności. Co to oznacza? Yerba mate Soul Mate powstaje z ostrokrzewu paragwajskiego uprawianego na plantacji organicznej. Produkcja uzależniona jest od naturalnego cyklu wegetacji roślin - nie stosuje się żadnych środków chemicznych ani sztucznych nawozów. Co więcej, do upraw nie wprowadza się roślin zmodyfikowanych genetycznie. Zioła i dodatki wchodzące w skład produktów Soul Mate również pochodzą z upraw ekologicznych. Jeśli zaś chodzi o sam proces produkcji, istotne jest, że ta yerba mate suszona jest jedynie gorącym powietrzem. Rezygnacja ze sposobu suszenia wymagającego dymu z paleniska przekłada się na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Możesz być więc pewien najwyższej jakości produktu!

Soul Mate Energia to najmocniej pobudzająca yerba z organicznym certyfikatem.

Soul Mate Energia – pobudzająca yerba mate organiczna

Soul Mate Energia to produkt wzbogacony guaraną i trawą cytrynową. Taka mieszanka zapewnia znakomity, oryginalny smak, który doskonale orzeźwia i pobudza. Trawa cytrynowa zawiera duże ilości witamin i minerałów, co przekłada się na jej prozdrowotne właściwości - to składnik pomagający wzmocnić odporność. Guarana, z kolei, to owoc, w którym zawartość kofeiny jest nawet wyższa niż w kawie! Możemy bez wahania powiedzieć, że Soul Mate Energia to najbardziej pobudzająca yerba mate z organicznym certyfikatem! Takie połączenie jest nie tylko zdrowe, ale i smaczne - z powodzeniem zastąpisz nim poranną kawę. Głęboki smak i aromat sprawia, że ta yerba mate postawi Cię na nogi. Spróbuj koniecznie!

Polecane

Yerbera – Puszka z Soul Mate Energia 0,5kg

Yerbera – Puszka z Soul Mate Energia 0,5kg

49,99 zł brutto/1szt.(99,98 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 0,5kg (organiczna)

32,90 zł brutto/1szt.(65,80 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 1kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 1kg (organiczna)

49,90 zł brutto/1szt.(49,90 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 50g (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 50g (organiczna)

6,49 zł brutto/1szt.(129,80 zł / kg brutto)
pixel