Darmowa dostawa od 99,00 zł
2019-08-06

Najpopularniejsze yerba mate. Nasz ranking (II. kwartał 2019)

Yaguar yerba mate despalada
Rok 2019 już za półmetkiem. Najwyższy czas zaprezentować yerba mate, które wybieraliście najchętniej od kwietnia do końca czerwca. Jesteście ciekawi, jakie są najpopularniejsze yerba mate? Czy pozycja lidera rankingu uległa zmianie? Zapraszamy do lektury!

    Sprawdź najnowszy ranking!


5. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN MAS IQ 0,5 KG

Mieszka yerba mate z bukietem owoców i ziół wspierających pracę mózgu zawsze należała do bestsellerowych propozycji brazylijskiego producenta. Jak zdążyliście pewnie zauważyć, jej opakowanie doczekało się ostatnio stylowego liftingu. Od niedawna jest dostępna w niebieskiej paczce co wyróżnia ją na tle innych propozycji Verde Mate. Smak pozostał jednak bez zmian. Jest równie pyszna co zawsze i być może dlatego po raz kolejny pojawia się w naszym zestawieniu. Tym razem zamyka stawkę zajmując piątą pozycję!

4. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO 1 KG

Owiana legendą marka rodem z argentyńskiej prowincji Misiones to dla fanów yerba mate synonim prawdziwej klasyki. W minionym kwartale uplasowała się na czwartym miejscu rankingu bestsellerów jako jedyny produkt bez dodatków smakowych. Cieszymy się, że zdobywa coraz więcej miłośników!

3. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN ENERGIA GUARANA

Verde Mate Energia Guarana - zielona yerba z energetycznym dodatkiem guarany - zawsze należała do najpopularniejszych yerb brazylijskiego producenta. Ogromna zawartość kofeiny idzie tu w parze z łagodnym smakiem. Wygląda na to, że solidny efekt pobudzenia w delikatnej oprawie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

2. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Paragwaj również ma swojego reprezentanta na naszym podium. Po raz kolejny triumfuje yerba mate z guaraną. Tym razem, jak przystało na kraj pochodzenia, w bardziej goryczkowym i dymnym wydaniu. Guarani Energia drugą najlepiej sprzedającą się yerba mate w naszym sklepie!

1. MIEJSCE - CBSe ENERGIA

Guarana po raz trzeci! CBSe Energia od lat należy do najpopularniejszych yerba mate w Polsce. Po raz pierwszy w historii naszego rankingu może się jednak pochwalić najwyższą lokatą! Przez ostatnie trzy miesiące to właśnie po ten produkt sięgaliście najchętniej. Czy dobra passa argentyńskiej marki utrzyma się przez cały kolejny kwartał? Wszystko zależy od Was! Dzięki za lekturę!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

25,90 zł brutto/1szt.(51,80 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
pixel