2018-12-07

Najpopularniejsze yerba mate. Nasz ranking


    Sprawdź najnowszy ranking!yerba mate yerbamate rosamonte

Yerba mate - do niedawna egzotyczna ciekawostka - zadomowiła się w naszym kraju na dobre. W ciągu raptem kilku lat Polska stała się jednym z europejskich liderów jeśli chodzi o sprzedaż ostrokrzewu paragwajskiego. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci rodzimej dystrybucji, yerby najważniejszych producentów są niedrogie i ogólnodostępne. Jako że jesteśmy na rynku już długo, zdążyliśmy dobrze poznać Wasze preferencje jeśli chodzi o wybierane produkty. Jesteście ciekawi, jakie są najpopularniejsze yerba mate w Polsce? Zapraszamy do lektury!

Zebrane poniżej wyniki dotyczą ostatniego kwartału. Za jakiś czas opublikujemy kolejny, zaktualizowany ranking. Dzięki temu będziecie mogli razem z nami śledzić dynamikę rynkowych zmian i być stale na bieżąco z trendami. Zestawienie znajdziecie poniżej. W tym miejscu pokusimy się jeszcze o kilka ogólnych komentarzy co do zebranych danych. Pierwszą piątkę całkowicie zdominowały produkty smakowe. Spośród nich aż trzy są wariacjami tego samego typu; to mocno energetyzujące yerby z dodatkiem guarany. Co więcej, pochodzą od raptem trzech producentów, choć każdy z nich wywodzi się z innego kraju.

PIĄTE MIEJSCE - GUARANI SILUETA
Jeden z dwóch ujętych w naszym rankingu produktów paragwajskiej firmy EBSA to Guarani Silueta. Wygląda na to, że pomysł wprowadzenia marki dedykowanej rynkowi europejskiemu okazał się strzałem w 10! Silueta to ziołowo-cytrusowy miks przeznaczony przede wszystkim dla osób odchudzających się. Najwyższej jakości paragwajski susz i odpowiednio wyważone dodatki funkcyjne to prawdziwy przebój nie tylko wśród tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy!

CZWARTE MIEJSCE - GUARANI ENERGIA
Kolejny produkt EBSA, który trafił do naszego zestawienia to Guarani Energia. Szlachetna w swej wyrazistości paragwajska yerba mate została wzbogacona o energetyzujący dodatek w postaci guarany. Jej kwaskowata świeżość znakomicie komponuje się z całością przynosząc orzeźwienie i moc pobudzenia. Od początku bardzo nam posmakowała, miło więc widzieć, że wśród Was także cieszy się sporą popularnością.

TRZECIE MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ
Mieszanki z Guaraną czy też Siluety wspomagające odchudzanie są produkowane przez różne firmy. Tymczasem otwierające podium Verde Mate Mas IQ to nowatorski i niespotykany nigdzie indziej miks. Dzięki dodatkom funkcyjnym w postaci gingko biloba, żeń-szenia i ślazu, yerba wspiera procesy myślowe i koncentrację. Cieszy się przez to dużym uznaniem wśród studentów i osób pracujących kreatywnie. Pobudza ciało, orzeźwia umysł i pozwala stawić czoła największym wyzwaniom intelektualnym codzienności.

DRUGIE MIEJSCE - CBSe ENERGIA GUARANA
W zdominowanym przez paragwajskie i brazylijskie yerby zestawieniu miło odnaleźć reprezentację Argentyny. CBSe to legenda jeśli chodzi o produkty z owocami lub ziołami. Energia Guarana to ich flagowy produkt, a zarazem pomnikowy przykład silnie energetyzujących mieszanek.

PIERWSZE MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA
Guarana po raz trzeci! W wydaniu z zieloną brazylijską Verde Mate jest zdecydowanym liderem sprzedaży na www.poyerbani.pl! Kto by pomyślał; nie tak dawno temu marka zadebiutowała. Już w kilka dni po premierze jej popularność zaczęła rosnąć z dynamiką przechodzącą nasze najśmielsze oczekiwania. Sami zastanawialiśmy się z czego wynika tak duże zainteresowanie. Wygląda na to, ze naprawdę bardzo Wam posmakowała :). Sami pijemy ją w naszym biurze praktycznie dzień w dzień i żaden inny brazylijski produkt nie smakuje nam tak dobrze. Jeżeli jeszcze jej nie próbowaliście, najwyższy czas nadrobić zaległości!

rosamonte verde mate guarani yerba mate yerbamate cejrowski najlepsza najpopularniejsza

Polecane

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

25,90 zł brutto/1szt.(51,80 zł / kg brutto)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
pixel