Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-12-07

Najpopularniejsze yerba mate. Nasz ranking


    Sprawdź najnowszy ranking!yerba mate yerbamate rosamonte

Yerba mate - do niedawna egzotyczna ciekawostka - zadomowiła się w naszym kraju na dobre. W ciągu raptem kilku lat Polska stała się jednym z europejskich liderów jeśli chodzi o sprzedaż ostrokrzewu paragwajskiego. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci rodzimej dystrybucji, yerby najważniejszych producentów są niedrogie i ogólnodostępne. Jako że jesteśmy na rynku już długo, zdążyliśmy dobrze poznać Wasze preferencje jeśli chodzi o wybierane produkty. Jesteście ciekawi, jakie są najpopularniejsze yerba mate w Polsce? Zapraszamy do lektury!

Zebrane poniżej wyniki dotyczą ostatniego kwartału. Za jakiś czas opublikujemy kolejny, zaktualizowany ranking. Dzięki temu będziecie mogli razem z nami śledzić dynamikę rynkowych zmian i być stale na bieżąco z trendami. Zestawienie znajdziecie poniżej. W tym miejscu pokusimy się jeszcze o kilka ogólnych komentarzy co do zebranych danych. Pierwszą piątkę całkowicie zdominowały produkty smakowe. Spośród nich aż trzy są wariacjami tego samego typu; to mocno energetyzujące yerby z dodatkiem guarany. Co więcej, pochodzą od raptem trzech producentów, choć każdy z nich wywodzi się z innego kraju.

PIĄTE MIEJSCE - GUARANI SILUETA
Jeden z dwóch ujętych w naszym rankingu produktów paragwajskiej firmy EBSA to Guarani Silueta. Wygląda na to, że pomysł wprowadzenia marki dedykowanej rynkowi europejskiemu okazał się strzałem w 10! Silueta to ziołowo-cytrusowy miks przeznaczony przede wszystkim dla osób odchudzających się. Najwyższej jakości paragwajski susz i odpowiednio wyważone dodatki funkcyjne to prawdziwy przebój nie tylko wśród tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy!

CZWARTE MIEJSCE - GUARANI ENERGIA
Kolejny produkt EBSA, który trafił do naszego zestawienia to Guarani Energia. Szlachetna w swej wyrazistości paragwajska yerba mate została wzbogacona o energetyzujący dodatek w postaci guarany. Jej kwaskowata świeżość znakomicie komponuje się z całością przynosząc orzeźwienie i moc pobudzenia. Od początku bardzo nam posmakowała, miło więc widzieć, że wśród Was także cieszy się sporą popularnością.

TRZECIE MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ
Mieszanki z Guaraną czy też Siluety wspomagające odchudzanie są produkowane przez różne firmy. Tymczasem otwierające podium Verde Mate Mas IQ to nowatorski i niespotykany nigdzie indziej miks. Dzięki dodatkom funkcyjnym w postaci gingko biloba, żeń-szenia i ślazu, yerba wspiera procesy myślowe i koncentrację. Cieszy się przez to dużym uznaniem wśród studentów i osób pracujących kreatywnie. Pobudza ciało, orzeźwia umysł i pozwala stawić czoła największym wyzwaniom intelektualnym codzienności.

DRUGIE MIEJSCE - CBSe ENERGIA GUARANA
W zdominowanym przez paragwajskie i brazylijskie yerby zestawieniu miło odnaleźć reprezentację Argentyny. CBSe to legenda jeśli chodzi o produkty z owocami lub ziołami. Energia Guarana to ich flagowy produkt, a zarazem pomnikowy przykład silnie energetyzujących mieszanek.

PIERWSZE MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA
Guarana po raz trzeci! W wydaniu z zieloną brazylijską Verde Mate jest zdecydowanym liderem sprzedaży na www.poyerbani.pl! Kto by pomyślał; nie tak dawno temu marka zadebiutowała. Już w kilka dni po premierze jej popularność zaczęła rosnąć z dynamiką przechodzącą nasze najśmielsze oczekiwania. Sami zastanawialiśmy się z czego wynika tak duże zainteresowanie. Wygląda na to, ze naprawdę bardzo Wam posmakowała :). Sami pijemy ją w naszym biurze praktycznie dzień w dzień i żaden inny brazylijski produkt nie smakuje nam tak dobrze. Jeżeli jeszcze jej nie próbowaliście, najwyższy czas nadrobić zaległości!

rosamonte verde mate guarani yerba mate yerbamate cejrowski najlepsza najpopularniejsza

Polecane

pixel