2020-11-02

Rewolucyjna premiera yerba mate w naszym sklepie – powitajcie Verde Mate Coffee!

Yerba mate Verde Mate Coffee to niesamowita propozycja łącząca w sobie ostrokrzew paragwajski i kawę mieloną.

Na taki produkt czekało wielu miłośników yerby. Wyszliśmy Waszym oczekiwaniom naprzeciw i już dziś możemy zaprezentować Verde Mate Coffee – wspaniałą tostadę, którą cechuje wielowymiarowy smak i silne właściwości pobudzające. Zastanawiasz się, co oznacza określenie „tostada” i jak przygotować napar z tego produktu? Czytaj dalej!

Tostada – co to oznacza?

Podczas zakupów yerba mate można napotkać różne rodzaje produktów. Jednym z nich jest yerba mate tostada. Oznacza to, że susz poddawano prażeniu w specjalnie do tego przeznaczonym piecu. Wynikiem takiego procesu jest ciemna barwa i głęboki aromat, przywodzący na myśl nuty kawowe i czekoladowe. Dzięki prażeniu stają się one bardziej intensywne i mogą dominować nad klasycznym posmakiem ostrokrzewu paragwajskiego. Jej potencjał pobudzający utrzymany jest zwykle na poziomie podobnym do tradycyjnych produktów yerba mate.

Verde Mate Coffee to innowacyjne połączenie ostrokrzewu paragwajskiego i kawy.

Verde Mate Coffee – zaskakująca nowość!

Często spotykamy się z dylematem, co wybrać – yerba mate czy kawę? Obydwa napoje zawierają duże ilości kofeiny, dlatego mogą pobudzająco wpływać na organizm. Verde Mate Coffee to innowacyjne połączenie obydwu produktów: w składzie znajdziemy yerba mate i wysokiej jakości kawę mieloną. Dzięki procesowi prażenia susz nabrał delikatnie brązowej barwy i zyskał cały wachlarz przyjemnie otulających aromatów. Tę yerba mate można zalewać zarówno wodą, jak i ciepłym mlekiem – choć brzmi to może dziwnie, efekt jest niesamowity. Mleko dodaje bowiem delikatności i sprawia, że tym napojem chce się delektować bez końca. Wyraźnie kawowy posmak może zaskakiwać, biorąc pod uwagę, że w składzie przeważa ostrokrzew paragwajski. Dzięki dodatkowi kawy mielonej całość staje się jeszcze bardziej pobudzająca. Verde Mate Coffee to propozycja idealna dla wszystkich miłośników kawy poszukujących zdrowszego zamiennika, który zagwarantuje nie tylko walory smakowe, ale też pobudzenie. Gorąco polecamy nową Verde Mate Coffee – spróbuj, a zakochasz się w jej oryginalnym smaku!

Polecane

Verde Mate Green Toasted - Tostada - 0,5kg

Verde Mate Green Toasted - Tostada - 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Yerbera – Puszka z Verde Mate Green Toasted Prażona 0,5kg

Yerbera – Puszka z Verde Mate Green Toasted Prażona 0,5kg

49,99 zł brutto/1szt.(99,98 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Coffee - Tostada - 0,5kg

Verde Mate Green Coffee - Tostada - 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Yerbera – Puszka z Verde Mate Green Coffee Prażona 0,5kg

Yerbera – Puszka z Verde Mate Green Coffee Prażona 0,5kg

49,99 zł brutto/1szt.(99,98 zł / kg brutto)
pixel