2020-10-26

Soul Mate Organica. Najlepsza ekologiczna yerba mate bez aromatów i sztucznych dodatków!

Yerba mate Soul Mate Organica

Soul Mate Orgánica to wysokiej jakości organiczna yerba mate prosto z rodzinnej plantacji w Rio Grande do Sul. Od niedawna możecie ją dostać w kilku wariacjach. Każda posiada certyfikat, a jej smak jest dziełem naturalnych składników bez najmniejszej domieszki aromatów czy sztucznych dodatków!

Soul Mate – organiczna yerba mate z kameralnej brazylijskiej plantacji.

Brazylia to miejsce o przebogatym dziedzictwie kulturowym i milionach hektarów dziewiczej, wciąż nieskażonej ludzką ręką przyrody. Jednym z owoców żyznej tropikalnej gleby tego kraju jest yerba mate. W południowych stanach Rio Grande do Sul, Parana czy Santa Catarina działają setki przedsiębiorstw zajmujących się uprawą ostrokrzewu paragwajskiego. Położone na odludziu, w otoczeniu dzikiej tropikalnej fauny i flory plantacje są najczęściej kameralnym rodzinnym biznesem, gdzie przywiązanie do tradycyjnych metod produkcji i szacunek dla środowiska naturalnego to wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Tworząc Soul Mate, pragnęliśmy, by Wasze ręce trafił produkt, który możliwie najlepiej oddaje niezwykłość i dziewiczy charakter brazylijskich tropików. Zależało nam na yerba mate tworzonej z autentyczną pasją, bez sztucznych wspomagaczy i w atmosferze pełnego poszanowania środowiska naturalnego. Po odrzuceniu wielu ofert, ostatecznie zdecydowaliśmy się na rodzinne przedsiębiorstwo z Rio Grande do Sul. Daleki od masowości charakter produkcji i najwyższa jakość potwierdzona organicznym certyfikatem sprawiły, że okazało się po prostu bezkonkurencyjne.

Co to jest organiczna yerba mate?

Sporo miejsca na łamach poświęcamy walorom ekologicznym naszej Soul Mate. Być może jednak wielu z Was nie do końca rozumie, co oznacza to z punktu widzenia konsumenta Spieszymy z wyjaśnieniem. W dobie wszechobecnej masowości i działań obliczonych na szybki zysk, postanowiono wyróżnić tych, dla których najistotniejszą wartością jest najwyższa jakość i naturalne pochodzenie. By dany produkt otrzymał certyfikat organiczny, należy spełnić szereg wyśrubowanych norm. W przypadku Soul Mate Organica, nie było to na szczęście aż tak trudne. Dlaczego? To proste. Przedsiębiorstwo od lat dba o bioróżnorodność swoich plantacji, nie używa pestycydów ani innych środków chemicznych i wyraźnie sprzeciwia się genetycznym modyfikacjom. Ponadto, oferuje swoim pracownikom godne wynagrodzenia i sprzeciwia się wątpliwym moralnie praktykom prowadzącym do wyzysku. Z czystym sumieniem można więc powiedzieć, że Soul Mate to produkt nie tylko naturalny, smaczny i zdrowy, ale i etyczny!

Yerba mate Soul Mate Organic

Plantacja, na której dorasta Soul Mate Orgánica (zdjęcie pochodzi ze strony www.soulmateorganic.com)

Tylko natura! Soul Mate Orgánica to yerba mate bez aromatów i sztucznych dodatków!

Jeżeli dokładnie czytacie etykiety kupowanych produktów, z pewnością nie umknął Wam fakt, że nasza Soul Mate zawiera WYŁĄCZNIE naturalne składniki. Zgadza się! Opracowując nasze receptury wierzymy, że tylko przyroda w nieskażonej formie może zaoferować autentyczne wrażenia smakowe i nienaganną jakość. Zostawiamy konkurencję daleko w tyle. Niezależnie, na którą z wariacji smakowych Soul Mate się zdecydujecie, nie znajdziecie w niej żadnych sztucznych elementów. Ponadto, co najmniej 95% każdej z naszych mieszanek stanowią produkty rolnictwa ekologicznego. Wystarczy spojrzeć na etykiety. Soul Mate Anís to miks organicznego ostrokrzewu paragwajskiego i anyżu (również z certyfikowanych upraw). Eteryczny ziołowy aromat Soul Mate Siempre wynika z doskonale dobranych proporcji yerba mate, rumianku, anyżu, kopru włoskiego i boldo. Aromatów (czy sztucznych, czy naturalnych) tu nie uświadczycie, zaś tylko ostatni z wymienionych dodatków pochodzi z upraw konwencjonalnych. Wreszcie, dostępna od niedawna Soul Mate Energia zawdzięcza swój ogromny potencjał energetyczny obecności organicznej guarany. Walory smakowe uzupełnia natomiast trawa cytrynowa (również certyfikowana) i domieszka naturalnego olejku w doskonałych proporcjach popartych licznymi testami jakościowymi.

Nasza yerba to znacznie więcej niż dobrze wyważony miks o dużym potencjale energetycznym. To owoc najwyższych ekologicznych i standardów i autentycznej miłości do południowoamerykańskiej tradycji. Jeżeli jeszcze nie próbowaliście Soul Mate Orgánica, czas nadrobić zaległości!

yerba mate soul mate zbiory ostrokrzewu

Tradycyjne, ręczne zbiory ostrokrzewu (zdjęcie pochodzi ze strony www.soulmateorganic.com)

Polecane

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

30,90 zł brutto/1szt.(61,80 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Anís 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Anís 0,5kg (organiczna)

31,90 zł brutto/1szt.(63,80 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Siempre 0,5kg

Soul Mate Orgánica Siempre 0,5kg

31,90 zł brutto/1szt.(63,80 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Menta Limon 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Menta Limon 0,5kg (organiczna)

31,90 zł brutto/1szt.(63,80 zł / kg brutto)
Soul Mate Orgánica Energia 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Orgánica Energia 0,5kg (organiczna)

32,90 zł brutto/1szt.(65,80 zł / kg brutto)
pixel