2019-10-10

Yerbomos 3.0 zostawia konkurencję w tyle! Dowiedz się, dlaczego.

yerba mate yerbomos 3.0

 Yerbomos 3.0. Już dostępny!

Yerbomos to popularny wśród rodzimych mateistów gadżet. Urządzenie łączące funkcje naczynka, bombilli i bidonu jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną popijać napary z ostrokrzewu bez konieczności posiadania odrębnych akcesoriów. Z Waszych opinii wynika, że najlepiej sprawdza się on podczas wyjazdów, w samochodzie czy też na treningu. Oferowane dotychczas modele Yerbomosów spotykały się z ciepłym przyjęciem. Mimo to, nie udało im się ustrzec pewnych mankamentów obniżających komfort użytkowania. Ekipa marki Cebador przyjrzała się im wszystkim z dużą dokładnością. Uwzględniając uwagi i sugestie samych użytkowników, zdecydowano się na wprowadzenie szeregu usprawnień. Praca w pocie czoła trwała dobre kilka miesięcy,lecz patrząc na efekt finalny można powiedzieć tylko: "Było warto!". Owoc długiej i wytężonej pracy jest wreszcie dostępny. Przed Wami Yerbomos 3.0, najlepsze przenośne naczynie do yerba mate na rynku! Co świadczy o jego bezkonkurencyjności? Stworzyliśmy wygodne zestawienie przedstawiające w punktach wszystkie zastosowane innowacje. Zapraszamy do lektury!

  • Absolutna nowość - Funkcja termosu!

Główne usprawnienie, na które czekali chyba wszyscy! Dzięki zastosowaniu podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej Yerbomos 3.0 doskonale utrzymuje pożądaną temperaturę. Nawet po upływie kilku godzin woda nadal jest ciepła! Zima już wkrótce, lecz od teraz niestraszne mateistom przymrozki i śniegi! Z Yerbomosem 3.0 zawsze możecie się rozgrzać. Oczywiście konstrukcja pozwala też na utrzymanie niskich temperatur. Akcesorium sprawdzi się więc również latem do przygotowania orzeźwiającego terere. W chwili obecnej Yerbomos 3.0 marki Cebador to jedyne tego typu akcesorium pełniące funkcję termosu!
By dokładnie zbadać właściwości termoizolacyjne Yerbomosu 3.0, przygotowaliśmy specjalny wykres prezentujący temperaturę wlanej do niego wody na przestrzeni 10 godzin. Za wyjściową temperaturę przyjęliśmy 80°C, powszechnie rekomendowaną temperaturę przygotowania yerba mate. Oto rezultaty:Biorąc pod uwagę tak długi czas trwania testu, spadek temperatury jest niewielki. Nie mamy wątpliwości, że Yerbomos 3.0 zda egzamin w każdej sytuacji!

  • Aż 500 ml pojemności

Poprzednia wersja Yerbomosu mieściła 300 ml płynu. Pojawiły się jednak głosy, że to niewiele, a napar znika zdecydowanie za szybko! Właśnie dlatego, projektując Yerbomos 3.0, ekipa marki Cebador postawiła na zwiększenie jego pojemności do aż 500 ml!


  • Usprawnienie zamknięcia wieczka

W niektórych egzemplarzach starego Yerbomosu pojawiał się problem z brakiem szczelności wieczka. W efekcie zdarzało się, że pod wpływem wstrząsu lub przechyłu z naczynia wydostawała się woda. Na szczęście również i ta kwestia została uwzględniona podczas pracy nad Yerbomosem 3.0. W najnowszej wersji akcesorium zamknięcie wieczka jest znacznie ciaśniejsze, co skutecznie redukuje problem nieszczelności. Nadal jednak zalecamy transportowanie Yerbomosu w pozycji pionowej.


  • Lepsze mocowanie rurki

Mankamentem starszych wersji yerbomosu była dosyć luźno doczepiona rurka. W efekcie często wypadała, przez co z łatwością można było ją zgubić. Na szczęście to już przeszłość! Yerbomos 3.0 dopracowano bowiem także pod tym kątem. Mocowanie rurki jest na tyle ciasne, że nie powinny wystąpić problemy z utrzymaniem jej w pionie.

  • Podwójna ścianka ze stali nierdzewnej

Ścianka double-wall to nie tylko gwarancja utrzymania pożądanej temperatury naparu. Stal nierdzewna cechuje się dużą odpornością na utlenianie, co przekłada się na znacznie większą trwałość przedmiotu. Yerbomos 3.0 posłuży Wam długie lata bez obaw o korozję materiału. To ogromny progres w stosunku do poprzedniej wersji akcesorium wykonanej z aluminium i plastiku.
  • Stylowy i praktyczny design

Yerbomos 3.0 cechuje się zgrabnym, opływowym kształtem i wysoką jakością wykonania. Srebrny kolor stali nierdzewnej okalającej go po obu stronach dodaje nowoczesnego charakteru. Całość świetnie leży w ręce i znakomicie się prezentuje i na pewno wzbudzi zainteresowanie postronnych :)

  • Elementy z plastiku wolne od BPA

W trosce o bezpieczeństwo użytkowania, Yerbomos 3.0 (podobnie jak jego poprzednie wersje) jest CAŁKOWICIE WOLNY od plastiku zawierającego bisfenol A, stanowiącego potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Obsługa nowego Yerbomosu

Oczywiście nie każdy element uległ tak radykalnym zmianom. Przygotowanie naparu za pomocą starszych wersji Yerbomosu chwalono za intuicyjność i wygodę. Nic dziwnego, że w przypadku najnowszego modelu przebiega ona podobnie. By popijać yerba mate “na wynos”, wystarczy napełnić Yerbomos 3.0 wodą w około ¾, a w plastikowej nakrętce umieścić susz yerba mate. Następnie, konieczne będzie nałożenie wieczka i rurki i zamknięcie całości. Każde “siorbnięcie” sprawia, że woda przedostaje się z termosu do nakrętki. Tam spotyka się z yerbą i oddziela gotowy napar od fusów. Za pośrednictwem rurki do ust trafia świeżo zaparzona i przefiltrowana yerba mate.

Yerbomos 3.0 – naprawdę warto!

Najnowsza wersja Yerbomosu marki Cebador wprowadza liczne udoskonalenia do formuły przenośnego pojemnika na mate. Nie mamy wątpliwości, że w chwili obecnej żaden z konkurencyjnych produktów o podobnej charakterystyce nie może się z nim równać. Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest wytrzymała i dopracowana, a całość świetnie leży w rękach. W dodatku całość mieści aż 500 ml płynu, więcej niż u konkurentów. Znacznie dopracowano też szczelność pojemnika. Na uwagę zasługuje również stabilniejsze mocowanie rurki. Co jednak najistotniejsze, Yerbomos 3.0 doskonale utrzymuje pożądaną temperaturę. To zupełna nowość; konkurencyjne produkty to po prostu bidony bez właściwości termoochronnych. Jeżeli interesuje Was sprytne akcesorium łączące funkcje bombilli, termosu i tykwy, nie szukajcie dalej. Yerbomos 3.0 to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

pixel