2020-02-28

Zamiast róż... Różana yerba! Zobacz nasze inspiracje na Dzień Kobiet

yerba mate dzien kobiet

Dzień Kobiet już wkrótce! A może by tak dla odmiany, zamiast bukietu róż, zaskoczyć bliską osobę... różaną yerba mate w zestawie z akcesoriami? Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje!

Każda okazja jest dobra, by obdarować kogoś mocą naturalnej kofeiny. Yerba mate to zdrowsza alternatywa dla kawy i napojów energetyzujących. Z okazji Dnia Kobiet wybraliśmy produkty, które z pewnością przypadną do gustu Paniom, które chciałyby posmakować bogactwa południowoamerykańskich tropików.

Główną bohaterką jest tutaj Verde Mate Rosa dostępna zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Powstaje z soczyście zielonego, cechującego się aksamitną łagodnością brazylijskiego suszu oraz oryginalnych dodatków w postaci naturalnych aromatów i... płatków róży! Nie mamy wątpliwości, że będzie doskonałym wprowadzeniem do świata yerba mate.

Chcesz zrobić miłą niespodziankę swojej siostrze, córce, partnerce czy mamie? Koniecznie zajrzyj do stworzonej specjalnie z myślą o Dniu Kobiet kategorii. Z pewnością znajdziesz coś, co przyniesie drugiej osobie dużo radości!

Polecane

Verde Mate Green Rosa 0,5kg

Verde Mate Green Rosa 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Verde Mate Rosa 50g

Verde Mate Rosa 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel