2020-11-05

Znów na fali, czyli reaktywujemy nasz kanał na YouTube!

Poyerbani.pl zapraszają na Youtube!

Od jakiegoś czasu na naszych kanałach social media pojawiają się nowe materiały wideo. Pomyśleliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, by na nowo rozpocząć publikacje w serwisie internetowym YouTube! Czytajcie dalej, a dowiecie się, dlaczego warto tam zajrzeć!

Dlaczego warto zasubskrybować PoyerbaniPL?

Zależy nam, by każdy, kto robi u nas zakupy, miał pełne i dokładne informacje o zamawianych produktach. Doskonale wiemy, że zdjęcia i opisy nie zawsze wystarczą, by należycie je zaprezentować. By pomóc odnaleźć się w gąszczu bogatego asortymentu i ułatwić Wam wybór, postanowiliśmy wzbogacić nasz przekaz. Nie od dziś wiadomo, że obraz jest jedną z najbardziej atrakcyjnych form komunikacji. Postanowiliśmy więc odświeżyć nasz youtube'owy kanał. Koniecznie zajrzyjcie na PoyerbaniPL!

Rozpoczęliśmy cykliczne publikacje materiałów wideo przybliżających cechy naszych produktów. Filmy pozwolą Wam dokładniej poznać ich zalety i umożliwią wizualizację korzyści z ich posiadania. Stawiamy na przystępną i klarowną formę. Gromadzimy najistotniejsze zagadnienia w jednym miejscu i bez ogródek przechodzimy do konkretów. Dzięki naszym prezentacjom wszelkie konsumenckie dylematy i wątpliwości znikną w mgnieniu oka!

Poyerbani.pl wracają na Youtube!

Nowa seria materiałów wideo, czyli ,,Poyerbani.pl prezentują’’

W ramach nowej serii "Poyerbani.pl prezentują’’ przygotowujemy dla Was również prezentacje i recenzje produktów oraz instruktaże. Porównamy Wasze ulubione yerby czy akcesoria, wyjaśnimy ich funkcjonalność, omówimy zastosowanie, zalety i korzyści z ich użytkowania.

1. Nadal nie jesteś przekonany do przechowywania yerba mate w puszce?

Sprawdzam, czy naprawdę warto!

Przechodzę do aktualnych cen yerba mate w puszkach.

2. Dostałeś w prezencie Yerbomos 3.0, ale nie wiesz jak prawidłowo go zmontować?

Sprawdzam!

Wszystkie dostępne wzory i kolory Yerbomosu 3.0 znajdziesz tutaj.

3. A może słyszałeś już kilka razy o kuzynce yerba mate, ale zupełnie nie wiesz, jakie skrywa w sobie wartości i jak ją w ogóle zaparzyć?

Chcę się przekonać!

Nowe smaki guayusy dostępne są tutaj.

Mamy nadzieję, że nasze kolejne filmy pozwolą Wam zwizualizować każdy zakupowy pomysł i stworzyć listę naprawdę korzystnych, potrzebnych i atrakcyjnych dla Was produktów.

Zainteresowany?

Znajdź nas na YouTube (PoyerbaniPL) i już teraz obejrzyj nasze najnowsze instruktaże czy prezentacje produktów, sprawdzając, czy spełniają one Twoje oczekiwania i czy rzeczywiście ich potrzebujesz. Subskrybując nasz kanał, będziesz na bieżąco z najnowszymi materiałami. Obiecujemy dostarczać coraz więcej wartościowych treści i wskazówek prosto ze świata yerba mate! :)

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
pixel