Zostań naszym testerem!

Weź udział w pilotażowym programie przedpremierowego testowania produktów

O co chodzi w naszej akcji?

Oferta naszych yerba mate wciąż poszerzana jest o kolejne produkty. By możliwie najlepiej dopracować receptury, nasze yerby są dogłębnie testowane pod kątem właściwości i walorów smakowych. Każda premiera nieodłącznie wiąże się z wcześniejszymi degustacjami. Dotychczas przeprowadzaliśmy je w gronie przyjaciół i pracowników naszej firmy. Stwierdziliśmy jednak, że musimy wsłuchać się również w głos fanów ostrokrzewu paragwajskiego. Właśnie dlatego rozpoczynamy akcję "Zostań naszym testerem".

Jak wygląda testowanie?

Spośród wszystkich klientów zainteresowanych udziałem w akcji, wybierzemy grupę osób, którym będziemy regularnie przesyłać testowe próbki yerba mate, nad jakimi obecnie pracujemy. Otrzymasz je średnio dwa razy w miesiącu, choć częstotliwość ta może się jeszcze zmienić (bez obaw, o wszystkim będziemy informować). Dzięki temu jako pierwszy będziesz miał możliwość spróbowania produktu, którego nie ma jeszcze na rynku. Od momentu doręczenia paczki masz 2 tygodnie na przetestowanie smaków. Tak naprawdę nie oczekujemy od Ciebie w zamian niczego więcej oprócz wypełnienia krótkiej ankiety opisującej . A Ty będziesz mógł cieszyć się smakami, których przed Tobą nie spróbował nikt inny.

Jeżeli interesuje Cię wzięcie udziału w akcji "Zostań naszym testerem", kliknij w przycisk "Zarejestruj się" znajdujący się poniżej i wypełnij formularz. Uwaga! Zastrzegamy, iż skontaktujemy się e-mailowo tylko z wybranymi osobami. Jeżeli masz więcej pytań napisz na: kontakt@poyerbani.pl

pixel