Szklany dzbanek / serwer do kawy, herbaty 350 ml
Szklany dzbanek / serwer do kawy, herbaty 350 ml
- Serwer to specjalny dzbanek do serwowania kawy. Wykonany z żaroodpornego szkła, pomieści ok. 350 ml płynu. Działa jako naczynie do parzenia kawy z drippera, ale równie świetnie sprawdzi się jako stylowy dzbanek do serwowania różnych naparów.
Serwer, czyli specjalny dzbanek do serwowania kawy. Służy jako naczynie, do którego parzy się kawę z drippera, ale świetnie posłuży także jako wygodny, stylowy dzbanek do serwowania kawy i innych ciepłych naparów. Pomieści około 350 ml płynu. Wykonany jest z żaroodpornego szkła, dzięki czemu dłużej zachowuje swoją temperaturę, a jednocześnie nie parzy dłoni z zewnątrz. Wyposażony jest w poręczny uchwyt, który ułatwia przelewanie napojów do kubków, bądź filiżanek.
Dodatkowe informacje:
Wymiary: 10 x 10,5 cm
Pojemność: ok. 350 ml
Materiał wykonania: szkło
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Venusti sp. z o.o.Więcej
Adres:
Aleksandra Ostrowskiego 9/129Kod pocztowy: 53-238Miasto: WrocławKraj: PolskaAdres email: info@venusti.eu
Kod producenta
5904665808900
Gwarancja
Marka
Cebador
Producent
Venusti sp. z o.o. ul. Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław NIP: 6121860348 REGON: 366578876 info@venusti.eu
Zasady bezpieczeństwa
Przed użyciem wyparz naczynie. Unikaj mycia w zmywarce.
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Gwarancja sprzedawcy
12 miesięcy
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu: