Canarias Serena 1kg
Canarias Serena 1kg
- Yerba mate Canarias Serena to pylasty susz z ostrokrzewu paragwajskiego z dodatkiem ziół, które doskonale uzupełniają jego smak. Przemyślana kompozycja sprawia, że to propozycja naprawdę przyjemna w smaku.
Canarias to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek yerba mate typu urugwajskiego (Tipo PU1). Canarias Serena to mocno pylasty susz, składający się z drobno mielonych listków, z dodatkiem gałązek. Yerba mate uzupełniono aromatycznym bukietem ziół. W składzie znajdziemy melisę i męczennicę, miętę, a także lipę. Ziołowe dodatki doskonale uzupełniają smak urugwajskiej yerba mate. Wyczuwalna jest delikatna słodycz, połączona z charakterystyczną goryczką. Z każdym zalaniem aromat staje się intensywniejszy!
Składniki:
yerba mate, melisa, męczennica cielista, mięta, lipa
Dodatkowe informacje:
Masa netto: 1000 g
Kraj pochodzenia: Brazylia
Najlepiej spożyć przed: data ważności i nr partii na opakowaniu
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Venusti sp. z o.o.Więcej
Adres:
Aleksandra Ostrowskiego 9/129Kod pocztowy: 53-238Miasto: WrocławKraj: PolskaAdres email: info@venusti.eu
Kod producenta
7730241010294
Gwarancja
Masa netto
1000g
Nazwa
Yerba Mate Canarias Serena 1kg 1000g
Marka
Canarias
Sposób przechowywania
Przechowywać w suchym, zaciemnionym i chłodnym miejscu. Chronić przed wilgocią.
Sposób przygotowania
Nasyp około 15g yerba mate do naczynka, umieść w nim bombillę i zalej wodą o temperaturze nie wyższej niż 80°C. Odczekaj kilka minut. Susz możesz zalewać kilkukrotnie, do momentu, gdy napar utraci smak.
Moc yerba mate
mocne pobudzenie (4/5)
Ilość pyłu w yerba mate
dużo pyłu
Goryczka yerba mate
intensywna yerba mate, z wyraźnie wyczuwalną goryczką (4/5)
Importer / Podmiot odpowiedzialny
Venusti sp. z o.o. ul. Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław NIP: 6121860348 REGON: 366578876 info@venusti.eu
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Gwarancja sprzedawcy
12 miesięcy
Opinie o Canarias Serena 1kg
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJedna z najlepszych yerb jaki próbowałem. Dobry smak i aromat. Pełna moc. Yerba drobna pylasta, bardzo delikatnie dymna. Sezonowana więc nie ma silnej trawiastej nuty, raczej czuć siano i zioła. Komponent ziół wzbogaca klasyczny smak urugwajskiej yerby. Parzona tradycyjnie dla niewprwionych sprawia problemy, bo łatwo zatyka bombillę. Bombille trzeba włożyć mocno pod susz i lekko go podważy. Robimy to po pierwszy zalaniu odrobiną letniej wody i jej wchłonięciu przez yerbę. Pierwsze zalania czuć lekko zioła sama yerba dopiero się budzi. Tak od 3 zalania ujawnia smak. Delikatny z długim finiszem przypominającym kawę; lekka goryczka i coś prażonego. Bardzo dobre. Wydajność 1l na 30g jest ok. Choć ostatnie 150 ml jest już wyraźnie słabe. Warto pić po urugwajsku czyli małymi porcjami wody i dolewać. Dobrze się komponuje z czymś słodkim. Naprawdę warto!2022-03-10
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemZdecydowanie polecam wszystkim2021-07-02
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemNiesamowity aromat, zapach piękny owocowy i zachęcający do picia. Super smak. w 100% pobudza, daje energię na cały dzień. Idealna dla mnie. Gorąco polecam2021-01-26
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu: