Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-03-23

#zostańwdomu i zamawiaj bez obaw. Wprowadzamy dodatkowe środki bezpieczeństwa

Drodzy klienci!

W ostatnich tygodniach każdy z nas koncentruje się przede wszystkim na bezpieczeństwie swoim i najbliższych nam osób. By nie prowokować zagrożenia, niezmiennie apelujemy o pozostanie w domu, ograniczenie kontaktów w szerszym gronie i uważne śledzenie oficjalnych komunikatów odnośnie zaistniałej sytuacji.

Zdajemy sobie sprawę, że funkcjonowanie naszego sklepu w okresie kwarantanny stanowi nie lada sprawdzian. Zawsze dbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Ze względu na powagę sytuacji, postanowiliśmy jednak wdrożyć dodatkowe działania mające na celu zminimalizowanie jakichkolwiek ewentualnych zagrożeń – zarówno dla naszych pracowników, jak i samych klientów.

  • Przed rozpoczęciem pracy każdy pracownik zobowiązany jest do do dezynfekcji rąk przy użyciu specjalnego preparatu wirusobójczego.
  • Wszyscy pracownicy działu produkcji, oprócz przestrzegania nadzwyczajnych zasad higieny, są dodatkowo chronieni przez specjalne maseczki, rękawiczki i odzież ochronną.
  • Stan zdrowia naszych pracowników jest stale monitorowany. Nie dopuszczamy do pracy osób, które wykazują jakiekolwiek objawy choroby.
  • Regularnie dezynfekujemy wszelkie znajdujące się na terenie zakładu urządzenia, które mają kontakt z produktem.
  • Przeprowadzamy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i stosujemy się do wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia.
  • Maksymalnie ograniczyliśmy możliwość wejścia do zakładu osób z zewnątrz.
  • W punktach odbioru przesyłek wyznaczyliśmy specjalną strefę, pozwalającą maksymalnie ograniczyć kontakt pracowników z osobami trzecimi i możliwie najlepiej dbać o bezpieczeństwo naszych klientów.
  • Osoby wykonujące pracę biurową nie wymagającą stałej obecności na terenie zakładu zostały oddelegowane do pracy zdalnej.

Polecane

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

25,90 zł brutto/1szt.(51,80 zł / kg brutto)
pixel