Darmowa dostawa od 60,00 zł
2023-02-01

Akcja-reaktywacja. PoYerbani znów na YouTube!

Halo, czy ktoś jeszcze pamięta o naszym kanale na YouTube? My trochę zapomnieliśmy. Dużo się działo u nas w ostatnim czasie – premiery nowych marek yerba mate, kawa, herbata, w naszym asortymencie pojawiły się zupełnie nowe akcesoria, kolejne promocje i rabaty… Wreszcie możemy trochę odetchnąć i wrócić z nową energią!

PoYerbaniPL wracają na YouTube!

Pewnie niektórzy z Was pamiętają krótkie filmiki, które publikowaliśmy kilka lat temu na naszym kanale YouTube. Wrzucaliśmy tam recenzje yerba mate, wideo prezentujące nasze produkty, ciekawostki na temat ostrokrzewu paragwajskiego i nie tylko. Nasze mateistyczne, PoYerbane grono stale się powiększa i zależy nam na tym, aby być z Wami w stałym kontakcie. Jesteście z nami na Facebooku, Instagramie i TikToku, gdzie regularnie publikujemy aktualności, wpisy i śmieszne memy. Każdego dnia staramy się zarazić Was naszą pozytywną, PoYerbaną energią! A teraz właśnie reaktywowujemy nasz kanał na YT: PoYerbaniPL, gdzie zapraszamy Was serdecznie po dawkę wiedzy i ciekawostek ze świata yerba mate! Dołączcie do nas!

Jeszcze się zastanawiacie? Obejrzyjcie nasz najnowszy filmik:

Autor:
Marcin (CZŁOWIEK OD WSZYSTKIEGO)

Marcin to najdziwniejszy typ w naszym PoYerbanym teamie. Twierdzi, że nie lubi yerba mate i sami zastanawiamy się, jak do nas trafił, ale ostatnio przyłapaliśmy go jak ukradkiem popijał Verde Mate na magazynie i najwyraźniej mu posmakowało. Czasem pisze o yerbie (jak go zmusimy), ale zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie we wszystkich innych tematach – od herbaty i kawy po ciekawostki związane ze zdrowym stylem życia.

pixel