Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-12-14

Bezkompromisowe Campesino – „stara szkoła” paragwajskiej mate

Yerba Mate Campesino - herbata yerba mate

Mocna goryczka i silny dym, długo utrzymujący się smak idealny do wielokrotnego zalewania. Drobno pocięta, pylasta yerba idealna dla miłośników mocnych smaków. Tak smakuje Campesino Clasica – główny, ale też niejedyny produkt tej wspaniałej paragwajskiej marki. Warto sprawdzić każdy z jej produktów.

Yerba Mate Campesino - dla kogo?

Jesteś fanem Pajarito, Guarani, Indegi, Selecty? Nie możesz przejść obojętnie obok Campesino! To byłby grzech! Campesino to typowa paragwajska yerba w jak najlepszym znaczeniu tego określenia. Produkty z tego regionu charakteryzują się wspaniałym, goryczkowo-dymnym smakiem. Również Campesino udowadnia, że Paragwaj to szczególne miejsce na mapie prawdziwego smakosza mate.

Firma powstała w 1988 roku. Stworzył ją Carlos Mizraji. Od początku stawiała na jakość i już w 1995 roku dołączyła do grupy A.J. Vierci jako prawdziwa marka z potencjałem. Ten potencjał udało się wykorzystać. W krótkim czasie mocno Campesino weszło na rynek, uzyskując rozpoznawalność i uznanie. Mate produkowana jest ze starannie wyselekcjonowanych liści i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego z regionu Itapua i Alto Parana. Zakład przemysłowy w Capitan Miranda przy granicy z Argentyną zajmuje ponad 10 tys. metrów kwadratowych. To miejsce zaawansowanych technologii, gdzie przebiega obróbka i pakowanie yerba mate pod nadzorem kontrolerów jakości. Campesino mocno rywalizuje z innymi markami, wchodząc na kolejne rynki. Idzie z duchem czasu wprowadzając nowe smaki, w niczym nieustępujące konkurencji. A wszystko dzięki podstawie, czyli tradycyjnie starannie przygotowanej yerbie wysokiej jakości.

Campesino - co musisz wiedzieć o tej yerba mate?

Campesino to nie tylko klasyczna wersja. W bogatej ofercie mieszanek smakowych i funkcjonalnych każdy znaleźć może coś dla siebie. Campesino Anis z niezwykle ciekawym dodatkiem anyżowym będzie gratką dla miłośników oryginalnych smaków. Poszukiwacze orzeźwienia odnajdą je w Menta&Limon oraz w wersji Refrescante (dobre na gorąco i do terere). Sympatycy mieszanek ziołowych będą zachwyceni Hierbas Adelgazantes, Hierbas Naturales, Mezcla Maestra. Dla jeszcze mocniejszego pobudzenia idealnego do pracy umysłowej warto spróbować Campesino Katuava+Ginseng. Proszę uwierzyć, połączenie składników to „energetyczna bomba”. Jest też wersja fitness z senesem i ze skrzypem. Przeznaczona dla każdego, kto chciałby utrzymywać dobrą formę również dzięki bogactwu yerba mate. "Dla każdego coś dobrego” w przypadku Campesino nie jest pustym hasełkiem. O dobrej jakości produktów świadczą wysokie oceny i masa pozytywnych komentarzy. Jak spróbować Campesino? Wiele produktów tej marki znajdą Państwo w naszym sklepie.

Campesino w języku hiszpańskim to po prostu „chłop”. I klasyczna wersja jest twarda, mocna, bezkompromisowa niczym ciężko pracujący, silny, zdrowy i zaradny mężczyzna z południowoamerykańskiej wsi. Nasz campesino idzie jednak z duchem czasu. Jest otwarty na nowe smaki i dzieli się nimi z każdym, kto chce go odwiedzić. Raz go odwiedzisz, zapragniesz zrobić to kolejny raz.

Polecane

Campesino Fitness 0,5kg

Campesino Fitness 0,5kg

26,99 zł
53,98 zł / kg
Campesino Anis (anyżowa) 0,5kg

Campesino Anis (anyżowa) 0,5kg

26,99 zł
53,98 zł / kg
Campesino Katuava + Ginseng 0,5kg

Campesino Katuava + Ginseng 0,5kg

26,99 zł19,90 zł
39,80 zł / kg
Campesino Menta Boldo 0,5kg

Campesino Menta Boldo 0,5kg

26,99 zł
53,98 zł / kg
Campesino Refrescante 0,5kg

Campesino Refrescante 0,5kg

26,99 zł
53,98 zł / kg
Campesino Natural Herbs Tradicional 0,5kg

Campesino Natural Herbs Tradicional 0,5kg

24,90 zł17,99 zł
35,98 zł / kg
pixel