2017-07-04

Guarani – paragwajska moc

Yerba mate Guarani

Konkretny, dymny smak, intensywny aromat przed i po zalaniu oraz mocne działanie. Guarani Despalada to fenomen wśród paragwajskich yerba mate. Jako jedyna może poszczycić się byciem pierwszym paragwajskim suszem bez pyłu. A to dopiero jeden produkt z szerokiej oferty. Guarani jest solidną marką prosto z Paragwaju, która szybko zdobyła tam popularność i uznanie.

Yerba mate z upraw tego producenta jest zbierana przez 3 miesiące w ciągu roku. Susz do Guarani leżakuje 2 lata, nim trafi do opakowania. Bogactwo oferty jest niczym bogactwo aromatu świeżo zalanego suszu. Znajdzie się coś, co przyciągnie każdego. Oprócz czystej klasyki (w wersji Elaborada) można spróbować pierwszą paragwajską despaladę. Także „Energy” (z dodatkiem witaminy C oraz ekstraktu z Guarany). Wkrótce pojawią się również takie rodzaje jak: Katuava, Menta Limon oraz Silueta. Guarani swoją nazwą sygnuje również naczynko i yerbomos.

Jesteśmy przekonani, że za chwilę Guarani należeć będzie do czołówki ulubionych yerba mate również w Polsce. Już teraz konsumenci są zachwyceni jej mocą i długotrwałym pobudzeniem, świeżym smakiem oraz aromatem. Wysoko oceniają ją zagraniczni eksperci: "Guarani jest palona w czasie suszenia. Daje to silniejszy smak zarówno w gorącej, jak i zimnej wodzie. Unikatowy dymny posmak dobrze rozpocznie twój dzień. Dwie mate nad ranem i prawdopodobnie poczujesz efekt. Aromat jest taki jak smak. Wąchanie świeżo otwartej paczki zabiera mnie prosto na ognisko. Właśnie na nim byłem podczas podróży po pogodnych paragwajskich wioskach".

Guarani to godny konkurent dla osławionego Pajarito i kolejny przykład tego, że Paragwaj, mimo mniejszej produkcji niż argentyńska, może pochwalić się suszem najwyższej jakości i naprawdę wyrównanym poziomem produktów.

Indianin znajdujący się na opakowaniu to idealne uosobienie mocy zebranego suszu. My nie mogliśmy się oprzeć jego sile. Zostaliśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Polecane

Guarani Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Guarani Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

24,99 zł brutto/1szt.(49,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
Guarani Silueta 0,5kg

Guarani Silueta 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
Guarani Menta Limon (miętowo-cytrynowa) 0,5kg

Guarani Menta Limon (miętowo-cytrynowa) 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
pixel