2019-11-06

Które yerba mate są najbardziej popularne? Bestsellery yerba mate (III. kwartał 2019)

Yaguar yerba mate despalada
Letni czas już dawno za nami, pora więc podzielić się z Wami kolejnym kwartalnym rankingiem bestsellerów. Zastanawiacie się, które yerba mate cieszyły się największą popularnością w naszym sklepie od lipca do końca września? Zapraszamy do lektury najnowszego zestawienia!

Tym razem postanowiliśmy nieco poszerzyć naszą statystykę. Właśnie dlatego mamy dla Was listę nie pięciu, ale aż dziesięciu najpopularniejszych yerba mate. Oto ona:


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - VERDE MATE CACTUS

Oryginalność procentuje. Verde Mate Cactus to prawdopodobnie jedyna dostępna na rynku mieszanka zielonej yerba mate i opuncji figowej. Decydując się na tak oryginalną wariację smakową, producent z brazylijskiej Parany brał na siebie niemałe ryzyko. Było warto. Kaktusowa Verde Mate przyjęła się świetnie i szybko zdobyła grono wiernych fanów. Dziś należy nie tylko do najpopularniejszych w swojej marce, lecz także w ogólnym zestawieniu.

9. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Klasyka gatunku. Leżakowana wśród płatków róż argentyńska Rosamonte to dla wielu esencja smaku ostrokrzewu. W poprzednim zestawieniu znalazła się w pierwszej piątce bestsellerów yerba mate. Obecnie zajmuje, nieco mniej zaszczytne, lecz wciąż wysokie dziewiąte miejsce.

8. MIEJSCE - KURUPI KATUAVA

Yerba mate i katuava to niezwykła fuzja o eterycznym aromacie i wspaniałym smaku doceniana przez mateistów z całego świata. Nic więc dziwnego, że większość popularnych marek ma w ofercie yerba mate z katuavą. Spośród nich, najchętniej sięgaliście ostatnio po Kurupi Katuava. Nic dziwnego. Jej wyrafinowana kompozycja to owoc wieloletniego doświadczenia paragwajskich mistrzów.

7. MIEJSCE - VERDE MATE FRUTOS TROPICALES

Mało która yerba mate ma tak wiele dodatków. Verde Mate Frutos Tropicales to połączenie ostrokrzewu i tropikalnych owoców takich jak jagody goji, pomelo, ananas czy pomarańcza. Mimo bogactwa, kompozycję cechuje niezwykła spójność smaku. Idealna yerba mate dla początkujących, która posmakuje również bardziej zaawansowanym miłośnikom yerba mate!

6. MIEJSCE - KURUPI MENTA BOLDO

Kurupi po raz drugi! Na szóstym miejscu naszego zestawienia plasuje się jej wariacja z miętą i boldo. Yerba mate paragwajskiego producenta wyśmienicie pobudza jednocześnie wspaniale eksponując swe ziołowe akcenty. Dobry wybór, mateiści!

5. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Ten żelazny bestseller nie pierwszy raz trafia do naszego zestawienia. Produkty z guaraną od zawsze należą do najpopularniejszych yerba mate na PoYerbani.pl. CBSe Energia Guarana musiała co prawda pożegnać się z pozycją lidera rankingu. Nadal jednak zajmuje wysokie 5. miejsce wśród naszych bestsellerów.

4. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Verde Mate Mas IQ utrzymuje reputację jednej z najpopularniejszych yerba mate w naszym sklepie. W stosunku do poprzedniego zestawienia, awansowała o jedną pozycję. Jej niesłabnąca popularność wynika z bogactwa dodatków i funkcjonalnego charakteru. Całość tworzą składniki o udokumentowanym pozytywnym wpływie na pracę mózgu, takie jak ginkgo biloba i żeń szeń.

3. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Tej yerby chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pajarito to jedna z flagowych paragwajskich marek. Jak widać, nie straszny Wam jej głęboki, goryczkowy smak i intensywny aromat. Wybieracie ją na tyle często, że uplasowała się aż na trzecim miejscu bestsellerów w naszym sklepie!

2. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz drugi! Tym razem w soczyście zielonej fuzji z brazylijską Verde Mate Green. Całość smakuje naprawdę wyśmienicie, a do tego zawiera ogromne pokłady naturalnej kofeiny. Nic więc dziwnego, że tak chętnie po nią sięgacie!

1. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Stało się! Zamykamy nasz ranking w atmosferze absolutnej dominacji yerba mate z dodatkiem guarany. Liderem rankingu najpopularniejszych yerba mate jest bowiem Guarani Energia! Czy produkt utrzyma swą dominację przez kolejne trzy miesiące? Dowiemy się wkrótce!

Polecane

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Mas IQ 50g

Verde Mate Mas IQ 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel