2021-04-30

Majówka z yerba mate! Nasze propozycje na długi weekend

Choć pogoda nas nie rozpieszcza, a prognozy na najbliższe dni są niepewne, mamy sposób, by cieszyć się wiosenną aurą nawet gdy deszcz i słota! Wybraliśmy yerba mate, które zabiorą Was w znacznie cieplejsze rejony. Będą idealne na długi weekend majowy!

Verde Mate Green Frutos Tropicales. Wycieczka w tropiki bez wyjeżdżania z Polski!

Na początek coś z żelaznej klasyki. Verde Mate Green Frutos Tropicales od lat pozostaje dla wielu niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o owocowe yerba mate. Łagodna w smaku brazylijska yerba doskonale łączy się z licznymi naturalnymi dodatkami. Co sprawia, że kompozycja obfitująca w składniki takie jak skórka pomarańczy, delikatnie cierpkie jagody goji oraz słodkawe owoce w kostkach smakuje tak dobrze? Naszym zdaniem to zasługa doskonale dobranych proporcji wszystkich składników. Elementem spajającym je wszystkie w zgraną całość jest naturalny aromat, który doskonale podkreśla orzeźwiający i egzotyczny charakter miksu. Jeżeli pogoda pozwoli, polecamy ją w szczególności na zimno, w formie tereré. Sprawdzony patent, na biwaku sprawdzi się idealnie!

Majówka z yerba mate

Ouropy Tereré Brutus. Mroźna mięta na upały!

Pamiętacie yerbę z czołgiem, która kilka miesięcy temu zawitała w naszym asortymencie? Tym razem jednak darujemy sobie śmieszkowanie z jej osobliwego opakowania i skupimy się na walorach smakowych. Próbowaliśmy wielu miętowych yerba mate, ale ta jest naprawdę wyjątkowa. Nazwanie jej orzeźwiającą to zdecydowanie za mało. Ta yerba po prostu mrozi! Znacie uczucie błogiego chłodu podczas żucia miętowej gumy lub picia bardzo mocnego miętowego naparu? Ouropy Tereré Brutus działa podobnie, ale silniej! Dlatego prosimy, pijcie ostrożnie! Bez gorącej pogodowej aury może okazać się wręcz zbyt mroźna!

Yaguar Hierbas Pampeanas, czyli coś dla fanów ziołowych yerba mate.

Ziołowe yerby wspaniale rozgrzewają, dlatego najchętniej sięgamy po nie w okresie jesienno-zimowym. Kto jednak powiedział, że nie mogą dać uczucia orzeźwienia podczas upałów? Oczywiście podane w zimnej formie, najlepiej z kostką lodu i plasterkiem cytryny. Gdy przychodzi wiosna, właśnie tak najchętniej ją serwujemy. I wiecie co? Ma to sens! W mieszance, prócz długo sezonowanej yerba mate, znajdziemy miętę, rumianek, anyż i koper włoski. Dodatki tworzą harmonijną i bardzo orzeźwiającą całość. Musicie tego spróbować. Gorąco polecamy!

Polecane

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Yaguar Hierbas Pampeanas 0.5kg

Yaguar Hierbas Pampeanas 0.5kg

24,90 zł brutto/1szt.(49,80 zł / kg brutto)
pixel