Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-03-12

Mega gratisy na wyciągnięcie ręki. “Produkty za punkty” – nowa odsłona programu!

Produkty za punky w sklepie z yerba mate - Poyerbani.pl

Jak dobrze wiecie, już od dobrych kilku lat prowadzimy specjalny program lojalnościowy. Zbieracie punkty, które można później wymienić na szereg darmowych produktów. Niedawno wprowadziliśmy pewne poprawki. Od teraz możecie zdobyć gratisy o wiele łatwiej! Co więcej, znacznie poszerzyliśmy ich wybór. Szczegóły nowej odsłony programu “produkty za punkty” znajdziecie w tekście!

“Produkty za punkty”. Kupuj yerba mate i zgarniaj gratisy!

Zasady programu “produkty za punkty” od lat pozostają niezmienne. Dokonując transakcji, każdy klient naszego internetowego sklepu yerba mate otrzymuje punkty lojalnościowe. Ich liczba odpowiada każdorazowo wydanej kwocie. Przykładowo, robiąc zakupy za 50 zł, otrzymasz od nas dokładnie 50 punktów. Nie musisz się spieszyć. Niezależnie od tego, kiedy ostatnio się logowałeś, gwarantujemy, że ich suma w żaden sposób nie zostanie zresetowana. Cierpliwe i sukcesywne gromadzenie punktów popłaca. Przy większych liczbach przysługują naprawdę atrakcyjne gratisy!

Dołącz do dyskusji! Premiujemy również opinie o produktach!

Miło nam, że tak chętnie dodajecie własne opinie na temat oferowanych przez nas produktów. Zawsze staraliśmy się, by sklep PoYerbani.pl był nie tylko miejscem zakupów, lecz także platformą jednoczącą miłośników ostrokrzewu. Komentarze to dla wielu użytkowników nieoceniona pomoc przy wyborze najlepszej yerba mate dla siebie. Swobodną wymianę opinii, nierzadko kontrowersyjnych, uważamy za klucz do budowy otwartego na rzetelną dyskusję środowiska fanów. By dodatkowo zachęcić do wyrażania swojego zdania na temat produktów, premiujemy również Wasze komentarze! Każda opublikowana opinia jest warta aż 10 punktów. Dołączając do dyskusji, możecie szybko zwiększyć ich sumę na Waszym sklepowym koncie.

Jak wziąć udział w programie “produkty za punkty”?

Aby uczestniczyć w naszym programie lojalnościowym, nie wymagamy żadnych zgłoszeń ani deklaracji. Wystarczy złożyć zamówienie lub dodać opinię o produkcie, a punkty zostaną doliczone automatycznie. By sprawdzić ich sumę, należy udać się pod zakładkę “Twoje konto” i zerknąć na kategorię “program lojalnościowy”. Podobnie jak w samym menu głównym, znajdziecie tam również odnośnik do pełnej listy produktów dostępnych za punkty.

Nowości w programie lojalnościowym. Jeszcze ciekawsze produkty za mniej punktów!

W ostatnim czasie postanowiliśmy odświeżyć formułę naszego programu lojalnościowego. Pojawił się w nim szereg zupełnie nowych, atrakcyjnych produktów. Ponadto znacznie zredukowaliśmy sumy konieczne do ich otrzymania. Przykładowo, popularne zielone yerby Verde Mate Green mogą być Wasze za zaledwie 450 punktów! Wcześniej, by sobie na nie pozwolić, trzeba było zgromadzić ich ponad 1000. Nie inaczej sprawa ma się z próbkami. Chcesz degustować yerby za friko? Nic prostszego! 50g wybranego smaku kosztuje zaledwie 150 punktów. Nie samym suszem człowiek żyje, dlatego w ramach akcji możecie zgarnąć również akcesoria do yerby. Czyściki, wyciory czy podkładki są dostępne za zaledwie kilkadziesiąt punktów. Naczynka ceramiczne będą Wasze już za 350 punktów. Pełną listę produktów do zgarnięcia znajdziecie pod tym adresem. Nie ma na co czekać. Komentujcie, kupujcie i zdobywajcie gratisy!

Polecane

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
Yaguar Energia Guarana 0,5kg

Yaguar Energia Guarana 0,5kg

24,90 zł brutto/1szt.(49,80 zł / kg brutto)
pixel