Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-09-07

Naturalnie – lepiej. Nasze yerba mate nie zawierają sztucznych aromatów!

yerba mate plantacja yerba mate gdzie rosnie yerba mate brazylia yerba mate online

W dzisiejszym świecie świadomość konsumentów wzrasta - coraz częściej czytamy etykiety kupowanych produktów, chcąc dostarczyć swojemu organizmowi tylko naturalnych składników. Z radością wychodzimy naszym klientom naprzeciw - nasze yerba mate nie zawierają żadnych sztucznych aromatów. Podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę, aby nie naciąć się na nieuczciwość producentów.

Jak rozumieć etykiety?

Chcąc podejmować świadome wybory i kupować produkty najwyższej jakości, warto wiedzieć, jak interpretować zapisy znajdujące się na etykietach. Susze yerba mate często zawierają dodatek aromatów, które mają za zadanie urozmaicić doznania podczas picia naparów z ostrokrzewu paragwajskiego. Jednak aromat aromatowi nierówny - niektóre z nich są substancjami wytworzonymi syntetycznie, inne to aromaty naturalne. Ponieważ sposób opisywania ich na etykietach produktów nie jest raczej kwestią dobrze rozumianą przez większość konsumentów, wielu producentów i dystrybutorów ogranicza tego typu informację, co jest nie do końca uczciwym zagraniem wobec klientów. Pisaliśmy o tym tutaj.

Warto wiedzieć, że pojedynczy aromat może składać się z kilku składników. Określeniem „naturalny” można posługiwać się jedynie wtedy, gdy zawiera on co najmniej 95% naturalnych substancji aromatycznych. Jeśli zaś brakuje określenia „naturalny”, oznacza to, że dany aromat zawiera zbyt małą ilość składników naturalnych bądź nie zawiera ich wcale. Z punktu widzenia producenta, wykorzystanie aromatów naturalnych wiąże się, co prawda, z wyższymi kosztami produkcji, ale przekłada się także na jakość. Sięgając po produkty tego typu, można mieć pewność najwyższej jakości. Kwestia aromatów jest dla nas o tyle ważna, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu klientów przywiązuje dużą wagę do zapachu produktów - ten bywa jednak zdradliwy. Aromaty sztuczne, mimo bardzo intensywnego i nierzadko atrakcyjnego zapachu, nie tylko nadają produktom sztuczny smak, ale też mogą powodować przykre dolegliwości, takie jak wzdęcia czy bóle brzucha.

Yerba Mate Yaguar

Naturalne znaczy lepsze – yerba mate bez sztucznych aromatów

Wszystkie yerba mate konfekcjonowane przez naszą firmę zawierają jedynie wysokiej jakości aromaty naturalne, co zawsze jest wyszczególnione na etykiecie oraz w opisie produktu. Jesteśmy dumni, że w ten sposób możemy oferować Wam najwyższej jakości produkty. Oferta naszych marek jest bardzo szeroka. Waszej uwadze polecamy szczególnie yerba mate Yaguar oraz Verde Mate - to susze występujące w wielu różnych wersjach smakowych, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Wolisz yerba mate z delikatnie słodkimi nutami? Przyjrzyj się produktom takim jak Yaguar Frutas Bayas czy Verde Mate Melon de Agua. W naszej ofercie znajdziesz także produkty organiczne, które powstają na plantacjach ekologicznych. Zapraszamy na zakupy!

Polecane

Verde Mate Green Frutos del Bosque 0,5kg

Verde Mate Green Frutos del Bosque 0,5kg

30,99 zł brutto/1szt.(61,98 zł / kg brutto)
Yaguar Pera 0.5kg

Yaguar Pera 0.5kg

17,43 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 24,90 zł/1szt.Cena regularna 24,90 zł brutto/1szt.(34,86 zł / kg brutto)
Yaguar Frutas Bayas 0,5kg

Yaguar Frutas Bayas 0,5kg

24,90 zł brutto/1szt.(49,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Melón de Agua 0,5kg

Verde Mate Green Melón de Agua 0,5kg

30,99 zł brutto/1szt.(61,98 zł / kg brutto)
pixel