2021-05-25

Nowy Yerbomos 4.0+. Pomieści więcej yerba mate!

Nowy Yerbomos 4.0+ o pojemności 580 ml powstał z połączenia termosu, bidonu i bombilli. Jego poprzednik, Yerbomos 3.0, swoją praktycznością zdobył serca naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie w przypadku wersji 4.0!

Nowy Yerbomos w jeszcze lepszym wydaniu!

Połączenie funkcji termosu, bidonu i bombilli okazało się być bardzo trafnym rozwiązaniem, zwłaszcza w czasie długich podróży, gdy nie zawsze mamy możliwość przygotować ulubiony napar z yerba mate. Nasz nowy Yerbomos 4.0+ został tak podrasowany, aby wydłużyć przyjemność z picia yerby. Wieczko na susz o większej pojemności (50-75 g) idealnie współgra z większym zbiornikiem na wodę (ok. 580 ml), a podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej doskonale zatrzymują ciepło i utrzymują odpowiednią temperaturę nawet do kilkuastu godzin! Będzie to idealne akcesorium na długie, wakacyjne wycieczki!

Yerba mate podczas wycieczek, w pracy lub w samochodzie. Yerbomos 4.0+ jest niezawodny!

Zdarza się, że nawet amatorzy yerby z długoletnim stażem miewają problemy z przygotowaniem naparu w yerbomosie, a przecież to takie proste! Dla przypomnienia przygotowaliśmy krótki i prosty instruktaż. Krok 1: zdejmij nakrętkę, usuń górne wieczko i wsyp porcję ulubionej yerby; krok 2: dolej wody (woda nie może być wrząca, optymalna temperatura to ok. 60-70 °C); krok 3: zamontuj rurkę u góry. I voilà, gotowe! Z każdym łykiem woda zostaje zassana do wieczka, co przekłada się na nieustannie świeży smak yerby. Po wypiciu wystarczy uzupełnić pojemnik o wodę. Teraz możecie zabrać swoją ulubioną yerba mate, gdziekolwiek chcecie. Nowy Yerbomos 4.0 doskonale pasuje do większości plecaków z kieszeniami na napoje oraz do uchwytów samochodowych lub rowerowych. Wersja 4.0 z pewnością Was nie zawiedzie!

Yerbomos 4.0+ nowosc yerba mate sklep

Kolejny świetny produkt od marki Cebador z dbałością o Twoje zdrowie.

Producent marki Cebador nie przestaje nas zaskakiwać. Pomimo bardzo prostego designu i równie prostej obsługi, nowy Yerbomos 4.0 posiada niezwykle ważną zaletę: jest wolny od BPA. Bisfenol, inaczej zwany BPA, to substancja, która znalazła zastosowanie w produkcji tworzyw sztucznych, a do organizmu może przedostać się drogą oddechową, kropelkową lub przez skórę. Osoby narażone na kontakt z bisfenolem mogą skarżyć się na alergie skórne, mdłości czy nawet astmę. Yerbomos 4.0 to moc innowacji ukryta w niewielkim akcesorium! Pamiętajcie o przepłukaniu go wrzątkiem przed pierwszym użyciem.

Polecane

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

Soul Mate Sin Humo Organica 0,5kg (organiczna)

30,90 zł brutto/1szt.(61,80 zł / kg brutto)
Yaguar Rosada 0.5kg

Yaguar Rosada 0.5kg

24,90 zł brutto/1szt.(49,80 zł / kg brutto)
pixel