Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-09-12

Premiera VM Cannabis Absinth – takiego produktu jeszcze u nas nie było!

Yerba mate Cannabis

Absolutna gratka dla miłośników ziołowych mieszanek! Oddajemy w Wasze ręce pierwszą w rodzinie Verde Mate Green yerbę z dodatkiem konopi. Czym zaskoczy Was to połączenie i dlaczego jest ono tak wyjątkowe? Zachęcamy do spróbowania!

Verde Mate Green Cannabis Absinth – doskonałe połączenie

Nasza nowa yerba mate VM Cannabis Absinth to ziołowe, świetnie orzeźwiające połączenie. Najistotniejsze elementy mieszanki to, niewątpliwie, piołun oraz konopie. To ważne składniki funkcyjne - piołun ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne, a także jest znakomitym źródłem soli mineralnych. Co więcej, piołun może okazać się pomocny w różnego rodzaju dolegliwościach układu trawiennego - niweluje zgagę, wzdęcia i niestrawności. Konopie, z kolei, przyspiesza metabolizm organizmu i obniża poziom cholesterolu, a w połączeniu z zieloną yerba mate doskonale pobudza. Mieszankę uzupełniono typowo orzeźwiającymi dodatkami - trawa cytrynowa i werbena cytrynowa wprowadzają do całości delikatnie cytrusowe nuty, a mięta sprawia, że całość jest jeszcze bardziej ziołowa i odświeżająca. Takiej mieszanki jeszcze u nas nie było - Verde Mate Cannabis Absinth to innowacyjna yerba mate z dodatkiem konopi, które jak dotąd w tego typu produktach pojawiały się naprawdę rzadko!

Yerba verde mate green cannabis absinth.

VM Cannabis Absinth – komu posmakuje?

Yerby marki Verde Mate Green to w większości zielone, suszone gorącym powietrzem yerba mate, które przyciągają intensywnym posmakiem pozwalającym wczuć się w typowo południowoamerykański klimat. Nasza Verde Mate Cannabis Absinth to perfekcyjnie wyważone połączenie ziołowych i orzeźwiających nut aromatycznych. Ta fuzja przywodzi na myśl absynt, czyli przygotowywany na bazie ziół alkohol w intensywnie zielonym kolorze. To idealna propozycja dla miłośników typowo ziołowych yerba mate. Delikatnie roślinny smak w połączeniu z naprawdę silnym efektem pobudzenia to gratka dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoje horyzonty smakowe! Smak i aromat Cannabis Absinth utrzymują się nawet po kilku dolewkach wody, dlatego każdą porcją możesz delektować się przez długi czas. Verde Mate Cannabis Absinth polecamy każdemu, kto poszukuje nowych yerbowych wyzwań!

pixel