Darmowa dostawa od 60,00 zł
2023-09-04

Przyłącz się do nas, wspólnie pomożemy bezdomnym psiakom!

Zbiórka na pieski - PoYerbani.pl

Dzisiejszy blogowy wpis jest nieco inny niż zwykle. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dobroczynności chcemy pomóc tym, którzy sami o pomoc nie mogą poprosić – bezdomnym zwierzakom. Przyłącz się do nas i wspólnie z nami wspomóż Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla psów w Nowodworze.

Ahoj, Mateiści!

Dziś piszę do Was osobiście, bo sprawa jest wyjątkowa. Tydzień temu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Psa, jutro mamy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności, a równo za miesiąc wypada Światowy Dzień Zwierząt. To dobra okazja, żeby pomyśleć o naszych czworonożnych przyjaciołach, którzy lojalnie towarzyszą wielu z nas, a także zatroszczyć się o bezbronne noski, które nie miały tyle szczęścia w pieskim życiu i znalazły się za kratami schroniska.

Dla wielu ludzi pies to o wiele więcej niż zwierzę – towarzysz, przyjaciel i często pełnoprawny członek rodziny. Psy nas słuchają i rozumieją, dają nam bezwarunkową miłość i radość każdego dnia. Teraz jest szczególnie dobra okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność za ich obecność oraz celebrować wszystkie te chwile, które spędzamy razem.

Zapytacie pewnie, jak ten temat łączy się z yerbą? Ano, łączy się bardzo. Jak dobrze wiecie, yerba mate to napar przyjaźni, który łączy wszystkich – małych i dużych, starych i młodych, niezależnie od płci, wieku, przekonań i poglądów. Oczywiście, yerbą nie podzielicie się ze zwierzakami, ale kupując ją, możecie pomóc!

Od dziś, 4 września do 17 września 24 września 2023 roku organizujemy zbiórkę na rzecz bezdomnych psiaków. Jak możecie się przyłączyć? To proste, robiąc zakupy w naszym sklepie i kupując dowolną, półkilową yerbę Verde Mate (w doypacku lub yerberze), użyjcie kodu PSIAKI. Od każdej zakupionej yerby Verde z tym kodem przekażemy 2 złote na podopiecznych Stowarzyszenia Wolontariat Schroniska dla psów w Nowodworze. Środki te pomogą zakupić karmę, leki, a także rzeczy potrzebne zwierzakom na zbliżającą się, chłodniejszą porę roku i inne bieżące potrzeby. Im więcej yerby, tym więcej miłości dla piesków!

Zbiórka na pieski – PoYerbani.pl

Stowarzyszenie, które wspieramy, działa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Nowodworze – około 30 km od Lublina i 160 km od Warszawy. Jego podopieczni to psy – bezdomne, porzucone, wymagające kosztownego leczenia lub pomocy w zbudowaniu pozytywnej relacji z człowiekiem, przez którego niejednokrotnie zostały skrzywdzone. Dzięki zaangażowaniu pracowników schroniska i wolontariuszy bezdomniaki mają realną szansę na zmianę swojego losu, a my, wspólnie z Wami możemy przyłączyć się do pomocy! Zachęcam także do odwiedzenia strony internetowej schroniska, gdzie znajdziecie szczegóły na temat innych form pomocy zwierzakom. Jeśli mieszkacie niedaleko, to w każdą sobotę, od godziny 9:00 schronisko organizuje spacery z psiakami – znacznie pomagają w znalezieniu im domów!

Dzisiejszy wpis piszę ze wzruszeniem, patrząc na mojego kundelka, któremu podarowałam nowy dom i wiem, że wśród Was także jest wiele osób, którym nie jest obojętny los naszych mniejszych braci na czterech łapach. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy niejeden ogonek zamerda z radości. Wierzę w dobroć Waszych serc!


Wasza autorka bloga

wraz z całą ekipą PoYerbani.pl

Autor:
Klaudia (YERBACIARA)

Klaudia to największa miłośniczka kotów (i nie tylko) jaką znamy, a do tego fanka yerby o każdej porze dnia, dlatego zyskała w naszym biurze ksywkę YERBACIARA (wiecie, od “kociara”, he he). W swojej kolekcji ma więcej paczek z yerba mate i gadżetów do jej picia niż większość ludzi ma par butów. Na blogu najczęściej znajdziecie jej recenzje wszelkich akcesoriów do yerba mate – od bombilli po Yerbomosy.

pixel