Darmowa dostawa od 60,00 zł
2022-03-29

Rób zakupy i zbieraj punkty! Program lojalnościowy w sklepie PoYerbani.pl

Przedmioty z programu lojalnościowego w sklepie z yerba mate

Jesteś naszym stałym klientem? Czy wiedziałeś, że robiąc zakupy w naszym sklepie możesz zdobyć atrakcyjne gratisy związane z yerba mate i nie tylko? Już wyjaśniamy jak!

Zasady programu lojalnościowego w sklepie PoYerbani.pl

Bardzo doceniamy fakt, że to właśnie nasz sklep wybierasz, aby zaopatrzyć się w swoją ulubioną yerba mate. Chcemy wynagradzać naszych stałych klientów, dlatego też robiąc zakupy w naszym sklepie zdobędziesz punkty, które wymienisz na ciekawe gratisy związane z yerba mate. Za każdą wydaną złotówkę na zakupy w sklepie PoYerbani.pl otrzymasz 1 punkt, który przypiszemy do twojego konta. To jednak nie wszystko! Jeśli chcesz otrzymać więcej punktów, możesz wykonać kilka dodatkowych aktywności:

  • za zasubskrybowanie newslettera - otrzymasz 10 punktów (jednorazowo)
  • za dodanie opinii o zakupionym produkcie - otrzymasz 10 punktów
  • za dołączenie zdjęcia do opinii o zakupionym produkcie - otrzymasz 10 punktów

Na co wymienisz zebrane punkty?

Produkty, za które możesz wymienić zgromadzone punkty umieściliśmy w specjalnej zakładce w naszym sklepie: Okazje > Program lojalnościowy. Jeśli brakuje ci punktów, to są one również w regularnej sprzedaży, więc możesz kupić je tak, jak każdy produkt w naszym sklepie. Wśród nich znajdziesz między innymi torbę płócienną z logo marki Guarani, jojo, czy okulary przeciwsłoneczne sygnowane marką Yaguar lub Cebador. W tej kategorii mamy też kilka nowości:


Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego znajdziesz tutaj.

Autor:
Marcin (CZŁOWIEK OD WSZYSTKIEGO)

Marcin to najdziwniejszy typ w naszym PoYerbanym teamie. Twierdzi, że nie lubi yerba mate i sami zastanawiamy się, jak do nas trafił, ale ostatnio przyłapaliśmy go jak ukradkiem popijał Verde Mate na magazynie i najwyraźniej mu posmakowało. Czasem pisze o yerbie (jak go zmusimy), ale zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie we wszystkich innych tematach – od herbaty i kawy po ciekawostki związane ze zdrowym stylem życia.

Polecane

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

25,90 zł brutto/1szt.(51,80 zł / kg brutto)
Taragui Energia 0,5kg Promocja

Taragui Energia 0,5kg

20,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1szt.-30% Cena regularna: 29,99 zł brutto/1szt.-30%(41,98 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Yaguar Energia Guarana 50g

Yaguar Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel