2023-02-01

Rytuał bliskości z yerba mate. Zobacz nasze walentynkowe propozycje!

Walentynki w sklepie z yerba mate – PoYerbani.pl

W Argentynie yerba mate pije się w towarzystwie. W kręgu bliskich osób – przyjaciół, rodziny, z partnerką lub partnerem, a czasem z zupełnie obcymi ludźmi, aby lepiej ich poznać. Latynosi cechują się wielką otwartością i jest to piękna cecha. My przeważnie wolimy pić yerbę solo, ale walentynkowy czas, to doskonała okazja, aby podzielić się radością z bliską osobą. Z myślą o tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy specjalne promocje. Jesteście ciekawi?

W kręgu yerba mate

Argentyńczycy kochają yerba mate i uwielbiają dzielić się swoją radością z innymi. W ich kraju yerby nie pije się samemu – jest to doskonała okazja do wyjścia ze znajomymi, spotkania z rodziną czy pomysł na randkę. Spotkaniu towarzyszą żywe rozmowy i pyszne przekąski, a najważniejszą zasadą jest picie z jednego naczynka, co szczególnie sprzyja zacieśnianiu więzi i bliskości. Rytuał wspólnego picia yerba mate wywodzi się z tradycji Indian Guarani i przypomina palenie fajki pokoju. Podczas uroczystej ceremonii mieszkańcy indiańskiego plemienia, siedząc przy ognisku, wspólnie pili napar, podając naczynko z rąk do rąk. Zgodnie z tradycją rytuał nazywa się Cebar, a osoba, która mu przewodniczy i jest odpowiedzialna za dolewanie wody do naczynka, to Cebador. Dziś rytuał wspólnego picia yerba mate to doskonała okazja do zintegrowania się, prowadzenia ciekawych rozmów, zawarcia nowych i zacieśnienia starych znajomości. Wspólne picie yerba mate z partnerem i partnerką może być też fantastycznym elementem walentynkowej (i nie tylko) randki i sprzyjać pogłębieniu uczuć. Jak wiadomo, pijąc yerba mate czujemy się rozluźnieni i zrelaksowani, a spożywanie ulubionego napoju poprawia humor. Z myślą o miłosnych uniesieniach i romantycznej atmosferze warto sięgnąć po yerba mate z dodatkami, które znane są jako naturalne afrodyzjaki, jak muira puama, catuaba czy ginkgo biloba.

Walentynkowe yerba mate z afrodyzjakami

Walentynkowa promocja – yerba mate z afrodyzjakami i nie tylko…

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych w naszej ofercie znajdziecie przecenione nawet do -40% produkty, które nie tylko umilą walentynkowe chwile, ale też podkręcą romantyczną atmosferę! Szczególnej uwadze polecamy yerba mate z dodatkami naturalnych afrodyzjaków: Yaguar Amore, w składzie której znajdują się ginkgo biloba, muira puama, catuaba, słodkie truskawki i kuszące płatki róży oraz Verde Mate Green La Potente – oryginalna kompozycja zielonej, brazylijskiej yerba mate, z dodatkiem jarzębiny, lapacho, catuabty, ginkgo biloba i muira puamy. Obydwie wariacje, jak na yerba mate przystało, dostarczają solidną dawkę energii, która sprzyja miłosnym uniesieniom, a do tego doskonale smakują. Dla tych, którzy wolą coś delikatniejszego i bardziej eterycznego, również mamy propozycję – suszone płatki zamiast bukietu kwiatów! Naturalne i wyjątkowe, stanowią doskonały dodatek do herbaty, naparów czy potraw. Można dodać je nawet do aromatycznej, zmysłowej kąpieli! Więcej produktów w promocyjnej cenie znajdziecie w tej zakładce, a yerba mate z dodatkiem afrodyzjaków znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Autor:
Klaudia (YERBACIARA)

Klaudia to największa miłośniczka kotów (i nie tylko) jaką znamy, a do tego fanka yerby o każdej porze dnia, dlatego zyskała w naszym biurze ksywkę YERBACIARA (wiecie, od “kociara”, he he). W swojej kolekcji ma więcej paczek z yerba mate i gadżetów do jej picia niż większość ludzi ma par butów. Na blogu najczęściej znajdziecie jej recenzje wszelkich akcesoriów do yerba mate – od bombilli po Yerbomosy.

Polecane

Verde Mate Green Temperamento 0,5kg

Verde Mate Green Temperamento 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Mary Rose – Czerwona Róża 20 g – kwiat róży

Mary Rose – Czerwona Róża 20 g – kwiat róży

11,90 zł brutto/1szt.(595,00 zł / kg brutto)
pixel