Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-11-16

Soul Mate Frosty Season – zimowa yerba mate w edycji limitowanej!

W ofercie Poyerbani.pl pojawiła się nowa zimowa yerba mate - Soul Mate Frosty Season

Choć w tym roku pierwszy śnieg jeszcze przed nami, specjalna yerba mate stworzona z myślą o długich zimowych wieczorach jest już dostępna w naszym sklepie! Możesz więc rozpocząć ten najpiękniejszy sezon w roku już teraz. Dowiedz się więcej!

Soul Mate Frosty Season – poczuj smak zimy!

Szukasz yerba mate, która rozgrzeje Cię i pobudzi, kiedy za oknem coraz szybciej robi się ciemno, Soul Mate Frosty Season to idealny kandydat - to produkt należący do edycji limitowanej, który będzie dostępny jedynie w okresie jesienno-zimowym. Warto się więc pospieszyć! Susz z ostrokrzewu paragwajskiego, choć suszony jedynie gorącym powietrzem, ma bardzo intensywny i głęboki aromat oraz smak. Kompozycję uzupełniono dodatkami, które szczególnie kojarzą się z okresem zimy i świąt. To m.in. aromatyczny cynamon, a także olejek pomarańczowy i goździkowy. Takie połączenie przywodzi na myśl pyszne i rozgrzewające grzane wino. Co ciekawe, w składzie znalazła się również ekologiczna ekwadorska guayusa - ma ona za zadanie nie tylko dodać naparowi łagodności, ale i wzmocnić jego właściwości pobudzające - guayusa zawiera bowiem duże ilości naturalnej kofeiny. Ciepły napar z Soul Mate Frosty Season to doskonały sposób, aby dobrze się rozgrzać i zafundować swoim zmysłom prawdziwą ucztę!

Soul Mate Frosty Season to najnowsza propozycja marki, która pobudzi i rozgrzeje!

Soul Mate – 100% natury!

Nie można nie wspomnieć o pewnej bardzo istotnej kwestii - Soul Mate Organica to marka certyfikowanych produktów organicznych. Zarówno susz z ostrokrzewu, jak i wszystkie składniki dodatkowe pochodzą z plantacji ekologicznych. Produkty nie zawierają aromatów, a jedynie naturalne olejki, co przekłada się na najwyższą jakość. Susz pochodzi z niewielkiej plantacji w południowej Brazylii, a cały proces produkcji podporządkowany jest naturalnemu cyklowi rozwoju roślin - do ich uprawy nie wykorzystuje się żadnych środków chemicznych ani roślin modyfikowanych genetycznie. Jeśli chcesz zafundować sobie stuprocentowo naturalne pobudzenie, sięgnij po produkty Soul Mate!

Polecane

Soul Mate Orgánica Frosty Season 50g (organiczna)

Soul Mate Orgánica Frosty Season 50g (organiczna)

6,49 zł brutto/1szt.(129,80 zł / kg brutto)
pixel