2021-02-02

Wyraź uczucia z yerba mate! Walentynkowe propozycje PoYerbanych

Walentynki to czas bliskości, a chyba nic nie zbliża lepiej niż wspólne raczenie się yerba mate! Z myślą o tym szczególnym dniu, przygotowaliśmy specjalne zestawy dla dwojga oraz promocje na yerby z dodatkiem afrodyzjaków. Zobaczcie, co dla Was mamy!

Yerba mate. Rytuał bliskości.

Picie yerba mate zawsze miało wymiar integracyjny. Rytuał przekazywania z rąk do rąk tykwy pełnej energetyzującego naparu to przyczynek do ciekawych rozmów i pogłębienia znajomości. Bywa też zalążkiem szczerego i głębokiego uczucia. Właśnie dlatego, z okazji zbliżających się Walentynek, oddajemy w Wasze ręce produkty, przy których spędzicie ten wyjątkowy wieczór we wspaniałej romantycznej atmosferze.

Selecta - nowe smaki yerba mate

Walentynkowe zestawy yerba mate i promocja na yerby-afrodyzjaki!

Na co zwrócić uwagę? Zacznijmy od zestawów. Szczególnie godny polecenia wydaje nam się ten zestaw dla dwojga ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami oraz yerba mate popularnych marek. Jedna z nich to słynna Verde Mate Green La Potente. Kompozycja składa się z bogatego bukietu dodatków takich jak katuava, la pacho, muira puama czy ginkgo biloba. Co łączy te egzotyczne składniki? Wszystkie uznawane są za naturalne afrodyzjaki! Wisienką na torcie są tu ceramiczne tykwy “miodowe”. Z uwagi na ciekawy design i dużą pojemność, należą do największych bestsellerów w naszym sklepie. Grzechem byłoby nie wspomnieć o cenie zestawu. Za 59 złotych otrzymujecie produkty, które kupowane oddzielnie kosztowałby Was ponad dwa razy więcej! Równie obiecująco prezentuje się ten komplet. Główną różnicą jest obecność naczynek z logiem Verde Mate Green oraz aż dwóch yerba mate tego właśnie producenta.

A może Wy i Wasza sympatia macie już wszelkie niezbędne akcesoria i wystarczy Wam sama yerba? Obniżyliśmy ceny przebojowych mate z afrodyzjakami również poza zestawami! Walentynkowe okazje czekają na Was w specjalnie utworzonej na tę okoliczność kategorii. Na pewno znajdziecie tam doskonały prezent dla drugiej połówki!

Polecane

Verde Mate Green Temperamento 0,5kg

Verde Mate Green Temperamento 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
pixel