2019-07-26

Yaguar - Czarny koń rynku yerba mate w nowych paczkach i wariacjach smakowych!

Yaguar yerba mate despalada
Yerba mate marki Yaguar pojawiła się na rodzimym rynku niedawno, lecz wyraźnie przypadła Wam do gustu. Recenzje i wiadomości, jakie od Was otrzymujemy jednoznacznie sugerują, że doceniacie jej smak i potencjał energetyczny. Cieszymy się, że nazwana na cześć króla południowoamerykańskiej dżungli yerba mate w tak krótkim czasie zdobyła Wasze serca. Tym bardziej miło nam przekazać kilka newsów prosto od producenta. To będą naprawdę dobre wiadomości!

Yaguar - czarny koń rynku yerba mate

Doceniliście Yaguara i wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni :). Ta tradycyjnie suszona yerba w argentyńskim stylu to jeden z bestsellerów ostatnich miesięcy. Do jej produkcji wykorzystywane są tylko zdrowe i dorodne liście pochodzące z półdzikiej leśnej plantacji . Ostrokrzew rozwija się tam wśród zróżnicowanej międzyzwrotnikowej flory, gdzie gleba obfituje w cenne pierwiastki i bogactwo składników mineralnych . Wysokiej jakości surowiec podlega tradycyjnej obróbce przy specjalnych paleniskach. W efekcie naszemu Yaguarowi nieobce są lekko dymne akcenty. Mimo to, na tle konkurencji wyróżnia się dość łagodnym aromatem. Wynika to kilku czynników, spośród których najistotniejszym jest wydłużony okres sezonowania. Po trafieniu do chłodni, surowiec leżakuje tam aż 18 miesięcy. Staje się przez to szlachetniejszy. Składniki mineralne i funkcjonalne uzyskują dzięki temu optymalne stężenie. W rezultacie całość przybiera zbalansowaną smakowo formę. Zawartość kofeiny i potencjał energetyczny pozostaje przy tym na bardzo wysokim poziomie. Teorię jakoby bardziej goryczkowe produkty lepiej pobudzały obalaliśmy już wielokrotnie.

Yerba mate Yaguar już teraz w nowym opakowaniu!

Minimalistyczny design pilotażowych opakowań yerba mate Yaguar bardzo nam się spodobał. Od pewnego czasu wiedzieliśmy jednak, że producent szykuje dla naszego drapieżnika zupełnie nową oprawę. W momencie gdy czytacie te słowa, w naszym sklepie można już kupić Yaguara w paczce typu doypack wyposażonej w praktyczne strunowe zamknięcie. Zalet tego rozwiązania chyba nie trzeba szerzej omawiać. Poznaliście je już jakiś czas temu, zapewne za sprawą marek Verde Mate czy Guarani. Ostatnio w ich ślady idzie coraz więcej producentów. Warto zwrócić uwagę również na sam projekt opakowania. Feeria żywych tropikalnych kolorów budzi skojarzenia z południowoamerykańską dżunglą; ojczyzną ostrokrzewu paragwajskiego i habitatem jej króla - nobliwego drapieżnika dumnie spoglądającego z paczek.

Rodzina Yaguara poszerza się o nowe smaki!

Nowości nigdy nie za wiele! Całkowicie odświeżonej oprawie wizualnej towarzyszą premiery zupełnie nowych wariacji smakowych Yaguara. Grono fanów tej yerby na pewno wkrótce się poszerzy! Prócz wielbicieli klasyki znajdą tu coś dla siebie fani mieszanek owocowych i ziołowych. Pojawi się też opcja dla tych, którzy poszukują naprawdę solidnej dawki kofeiny. Wszystkie wariacje smakowe będziemy w najbliższych tygodniach wprowadzać do naszej oferty. Jeżeli nie chcecie by coś Was ominęło, trzymajcie rękę na pulsie! Szczegóły będziemy publikować na naszym facebookowym profilu. Koniecznie śledźcie też fanpage samego Yaguara!

Polecane

Yaguar Limon 50g

Yaguar Limon 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Yaguar Pomelo 50g

Yaguar Pomelo 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Yaguar Silueta 50g

Yaguar Silueta 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Yaguar Wild Energy 50g

Yaguar Wild Energy 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel