2021-09-17

Yerba mate bez bombilli? Jest na to sposób. Zaparzacze ze stali nierdzewnej już w ofercie!

Bombilla, czyli filtrująca rurka z metalu lub drewna to ważny element tradycyjnego rytuału yerba mate. Nie oznacza to jednak, że nie ma dla niej żadnych alternatyw. Do naszej oferty właśnie dołączyła kolekcja zaparzaczy ze stali nierdzewnej, dzięki którym przygotujesz klarowny napar bez fusów.

Zaparzacze ze stali nierdzewnej marki Cebador. Nie tylko do yerba mate!

Marka Cebador oddaje do Waszej dyspozycji aż 5 różnych modeli zaparzaczy. Każdy cechuje się nieco innymi wymiarami i designem, lecz główne założenia konstrukcyjne i sposób działania pozostają takie same. Wystarczy, że wsypiemy odrobinę suszu, umieścimy akcesorium w naczyniu i zalejemy całość wodą. Wykonane ze stali nierdzewnej sitko zaparzacza zatrzyma fusy wewnątrz i oddzieli je od spożywanego przez nas naparu. Oczywiście wcale nie musi być to yerba mate. Koncentrujemy się niej, gdyż jest ona jednym z głównych i podstawowych dóbr w naszym sklepie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przygotować w naszym zaparzaczu ulubiony gatunek herbaty, bądź zioła (ostrzegamy jednak, że mielona kawa będzie zbyt sypka). Będzie on idealną alternatywą w sytuacjach, gdy nie możemy skorzystać z bombilli lub przygotowujemy większą ilość naparu dla dużej grupy osób.

zaparzacz yerba mate w sklepie poyerbani.pl

5 różnych modeli zapatrzaczy, każdy o nieco innej charakterystyce.

Zdążyliśmy przyzwyczaić Was do szerokiego wyboru produktów, nie inaczej będzie tym razem. 5 premierowych modeli zaparzaczy od Cebador można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich tworzą te nieco mniejsze, wyposażone w specjalny łańcuszek, którym wyciągniemy fusy tuż po przygotowaniu naparu. Zalicza się do nich zaparzacz Bola o kulistym kształcie, przypominający piramidkę Cono oraz cylindryczny Bote. W drugiej grupie znajdziemy z kolei większe akcesoria o dużej średnicy. Mowa o modelach Enorme i Enorme con tapa. Oba zostały skonstruowane w taki sposób, by można było zaczepić je o wierzch kubka, w którym przygotowujemy napar, a następnie bezproblemowo wyjąć z naczynia. Jak sami widzicie, zaparzacze przydadzą się nie tylko mateistom. Miłośnicy yerby powinni jednak poważnie rozważyć ich zakup. Szczególnie, jeśli sięgają po mate poza domem, a nie zawsze noszą ze sobą bombillę.

Polecane

pixel