2020-05-15

Yerba mate na Dzień Matki. Doskonały pomysł na prezent!

yerba mate na dzień Matki

Yerba mate. Doskonały pomysł na prezent dla mamy!

Wśród fanów yerba mate znajdziemy osoby w różnym wieku. Coraz częściej dostajemy od Was wiadomości, w których wspominacie, że udało Wam się przekonać rodziców czy dziadków do szlachetnego południowoamerykańskiego naparu. Niezmiernie nas to cieszy! Wszak w swych smakowych i zdrowotnych walorach yerba góruje nad wciąż bardziej popularną kawą. Nie zawsze jest jednak tak, że pod wpływem rekomendacji członkowie rodziny sami z siebie tłumnie ruszą do sklepu po susz i odpowiednie akcesoria. By wzbudzić zainteresowanie, warto wziąć sprawy w swoje ręce. Może by tak więc... podarować yerbę w prezencie? Szczególnie, że zbliża się ku temu nie lada okazja. Przypominamy, już 26 maja Dzień Matki!

Yerba mate na Dzień Matki. Zobacz nasze inspiracje!

Przygotowaliśmy kilka zestawów, które naszym zdaniem najlepiej wprowadzą Wasze Mamy w bogactwo świata yerba mate. Wybraliśmy produkty popularne i sprawdzone, a jednocześnie nie odstraszające zbyt intensywnym smakiem lub trudne w przygotowaniu.
Zestaw Prezentowy Yerba Verde Mate Energia Guarana

Zapakowany w stylowe opakowanie prezentowe zestaw zawiera wszystkie niezbędne do picia akcesoria oraz Verde Mate Energia Guarana, bestsellerową yerbę o wspaniałym, łagodnym smaku, dodatkowo wzbogaconą o pobudzający owoc guarany.
yerba mate zestaw dzien matki

Zestaw STARTOWY yerba mate 10x50g

Prócz kompletu najwyższej klasy akcesoriów, głównym atutem tego zestawu jest aż dziesięć zróżnicowanych próbek yerba mate. Dzięki temu mama będzie mogła do woli degustować różne odmiany yerby. Ciekawe, która najbardziej jej posmakuje?

Yerba Mate na dzień matki

Zestaw prezentowy dla dwojga Guayusa 500g

Na koniec ciekawostka. Być może mama miała już okazję skosztować yerby. Na pewno jednak nie piła guayusy! Pochodząca z Ekwadoru kuzynka yerba mate dopiero od niedawna jest dostępna w naszym kraju, już jednak zdążyła zaskarbić sobie pierwszych fanów. Pobudza nie gorzej niż sama yerba mate, do tego cechuje się świetnym łagodnym smakiem. Na pewno przypadnie mamie do gustu!

Polecane

Verde Mate Green Rosa 0,5kg

Verde Mate Green Rosa 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
pixel