Darmowa dostawa od 60,00 zł
2021-11-26

Yerba mate na prezent pod choinkę? Sprawdź nasze zestawy w super cenie na Black Friday!

Święta tuż tuż! Zamiast odkładać zakupy na ostatnią chwilę, warto już dziś wybrać coś dla bliskich. Niech będzie to yerba mate! Specjalne zestawy prezentowe z naszej oferty to doskonałe wprowadzenie w świat pobudzających naparów. A dzięki stylowym opakowaniom będą się świetnie prezentować pod choinką!


Zestawy prezentowe z próbkami yerba mate

W poradnikach na naszym blogu zawsze sugerujemy, że najlepszym rozwiązaniem dla początkujących będą zestawy akcesoriów z dołączonymi próbkami. Zamiast półkilowej paczki jednego gatunku yerba mate, otrzymujesz zróżnicowane wariacje smakowe w mniejszych opakowaniach. W ten sposób możesz przetestować szeroką gamę produktów i odnaleźć swych “faworytów” jednocześnie nie wydając zbyt dużych pieniędzy. Do takich właśnie zestawów należy ten prezentowany na poniższym zdjęciu, sprzedawany w komplecie z tykwą, akcesoriami i eleganckim pudełkiem prezentowym. Pod choinkę jak znalazł!

swiateczny zestaw prezentowy yerba mate

Zestawy prezentowe z yerba mate w dużej paczce.

Alternatywą dla zestawów prezentowych z próbkami są takie, do których dołączamy pełnowymiarowe paczki yerba mate o gramaturze 500 g. Choć nie pozwalają na tak szeroką degustację, z pewnością również spotkają się z Waszym zainteresowaniem. Szczególnie, że dołączamy do nich naprawdę świetne gatunki yerby, jak choćby widoczną na poniższym zdjęciu Verde Mate Winter Edition.

swiateczny zestaw prezentowy yerba mate

Yerba mate dla dwojga? Zestawy świąteczne dedykowane parom też mamy w ofercie!

A może chcielibyście obdarować bliską wam parę? Świetnie się składa, gdyż w naszej ofercie dostępne są również świąteczne zestawy dla dwojga! Podobnie jak w przypadku tych opisanych wcześniej, znajdziecie tu półkilowe paczki mate lub zestawy próbek. Podwoiliśmy jednak liczbę dołączonych akcesoriów, tak by można było cieszyć się pobudzającą mocą yerby razem z przyjacielem czy drugą połówką.

swiateczny zestaw prezentowy yerba mate

Kupiłeś prezent przed premierą naszych zestawów? Dokup świąteczne opakowanie!

Są tacy, którzy już na dobre kilka tygodni przed Świętami mają wybrane i skompletowane wszystkie prezenty. Jeśli należysz do tej grupy, prawdopodobnie zakup zestawu będzie już zbędny. Warto jednak pomyśleć nad eleganckim opakowaniem z tematycznym zdobieniem. Znajdziesz go u nas!

swiateczny zestaw prezentowy yerba mate

Boisz się nietrafionego prezentu? Kup kartę podarunkową i pozwól wybrać go samodzielnie

By uniknąć ewentualnego rozczarowania, czasami lepiej pozwolić obdarowanej osobie na samodzielny wybór prezentu. Pomogą w tym nasze karty podarunkowe o wartości 50, 100, 150 i 200 złotych. Boisz się nietrafionego podarku? W takim razie nie ma lepszego rozwiązania!

swiateczny zestaw prezentowy yerba mate

Pełną gamę świątecznych zestawów prezentowych yerba mate znajdziecie tutaj

Polecane

pixel