Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-09-14

Yerbomos 3.0 – 20 tysięcy klientów nie może się mylić!


yerbomos 3.0 yerba mate termos termos na yerba mate yerbomos 3.0 na yerbe termos na yerbe bidon do yerby

Yerbomos 3.0 to połączenie termosu, bombilli i matero w jednym. Trzecia odsłona tego kultowego już akcesorium wyznaczyła zupełnie nowe standardy w świecie pobudzających naparów. Choć na horyzoncie wciąż pojawiają się niskiej jakości imitacje, oryginalny Yerbomos 3.0 od Cebador bije je na głowę. Tysiące zadowolonych klientów nie mogą się mylić!

Yerbomos 3.0 – matero, termos i bombilla w jednym!

Yerbomos 3.0 to wysokiej jakości gadżet, który łączy funkcje matero, bidonu i bombilli w jednym. Yerbomos 3.0 ma pojemność 500 ml, co wydaje nam się optymalną objętością. Można nasypać do niego 50 g suszu. Dzięki dopracowanemu wieczku yerbomos doskonale trzyma ciepło i nie przecieka, co gwarantuje komfortowy transport oraz użytkowanie. Ważnym elementem jest także wygodna bombilla - z każdym łykiem uzupełniana jest ilość wody w yerbomosie, a susz parzy się na bieżąco. Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają łatwość czyszczenia. Stal nierdzewna sprawia, że naczynie nie zatrzymuje zapachów. Yerbomos 3.0 to produkt marki Cebador, dlatego nie musisz obawiać się o jego wytrzymałość mechaniczną - najwyższej jakości stal nierdzewna pozwoli na wieloletnie użytkowanie tego gadżetu. Yerbomos 3.0 to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na długim czasie utrzymywania temperatury naparów. Ten gadżet pozwala delektować się napojem nawet do 9 godzin! To zdecydowanie najlepszy rezultat wśród produktów dostępnych na rynku!

yerbomos 3.0 termos na yerba mate bidon do yerby yerba mate online yerba mate sklep
Nie wierz wynalazkom!

Yerbomos 3.0 to produkt, któremu zaufało ponad 20 tysięcy klientów. Doskonałe recenzje, jakie otrzymał od ogromnej rzeszy kupujących, nie wzięły się znikąd! Możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że to produkt sprawdzony, którego najwyższa jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających mateistów. Chcąc zaopatrzyć się w dobry yerbomos, trzeba jednak uważać, bo oferta tego typu produktów dostępnych na rynku wciąż się poszerza. Przez to można naciąć się na niesprawdzony bubel, który reklamuje się jako „lepszy” czy „ulepszony”, a w rzeczywistości wyższa jest jedynie jego cena, niekoniecznie adekwatna do jakości czy wykorzystanych technologii. Zdarza się, że sprzedawcy promują dany produkt na podstawie rozpoznawalnej nazwy, nie mając do zaoferowania nic nowego - przed zakupem warto zatem sprawdzić specyfikację danego gadżetu. Zachęcamy do przetestowania Yerbomosu 3.0 i gwarantujemy, że nie będziecie mogli się z nim rozstać!

pixel