2022-02-09

Afrodyzjaki w yerba mate. Yaguar Amore i La Potente - doskonałe walentynkowe propozycje

Yerba mate Yaguar Amore - król walentynek

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Pewnie zastanawialiście się, jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy dla waszych ukochanych. Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że pochodząca z Południowej Ameryki yerba mate może być nie tylko gigantyczną dawką energii dla waszych organizmów, ale może być również afrodyzjakiem?

Catuaba i muira puama - dwa składniki w yerba mate o cudownych właściwościach

Jedną z mniej oczywistych właściwości yerba mate jest poprawa libido, do czego przyczyniają się jej pozostałe właściwości, takie jak: dostarczanie organizmowi cennych składników mineralnych i odżywczych oraz pozytywny wpływ na układ krążenia, stabilność emocjonalną i życiowy wigor. Aby dodatkowo uwydatnić potencjał yerba mate jako afrodyzjaku, producenci często dodają składniki, takie jak catuaba i muira puama. Pierwszy z nich, catuaba , to jeden z najsilniejszych naturalnych afrodyzjaków. Roślina ta pochodzi z Brazylii, a swoje “miłosne” właściwości zawdzięcza zawartym w jej korze fitosterolom - roślinnym odpowiednikom hormonów płciowych. Jest pomocna przy zaburzeniach erekcji, stymuluje pracę mózgu, poprawia krążenie krwi i podnosi wydajność układu nerwowego. Drugi składnik, czyli muira puama, nazywana również “drzewem potencji”, rośnie w krajach Południowej Ameryki - Brazylii, Kolumbii, Wenezueli i Peru. Zasłynęła przede wszystkim z pozytywnego wpływu na poprawę libido - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, co zostało udowodnione naukowo. Muira puama działa też rozluźniająco, redukuje stres i system hormonalny oraz obniża ciśnienie krwi.

Yerba Mate Yaguar Amore

La Potente i Yaguar Amore - walentynkowe propozycje yerba mate

Nie jest żadną tajemnicą, że udanym aktywnościom seksualnym sprzyja rozluźnienie, relaks duszy i ciała. Ważny też jest brak stresu. Wszystko to zapewnia regularne picie yerba mate. W szczególny czas, jakim jest święto zakochanych, zdecydowanie warto sięgnąć po yerbę z dodatkiem naturalnych afrodyzjaków, jakimi są catuaba i muira puama. Proponujemy więc jedną z dwóch yerba mate z naszej oferty: Yaguar Amore lub La Potente. Yaguar Amore wyróznia się bardzo oryginalnym składem kompozycji. To połączenie tradycyjnej yerba mate z ziołowo-owocowymi dodatkami. Wiodącym smakiem jest słodka truskawka, a dodatkiem są płatki róż. La Potente to bardziej ma bardziej tradycyjny skład, z dodatkiem owocu jarzębiny.

Te dwie yerba mate to doskonałe walentynkowe propozycje. Chcecie zaskoczyć swoje partnerki lub partnerów, podkręcić atmosferę i sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy? Wiecie, co robić!

Verde Mate La Potente

Sprawdź nasze inne artykuly:

Autor:
Klaudia (YERBACIARA)

Klaudia to największa miłośniczka kotów (i nie tylko) jaką znamy, a do tego fanka yerby o każdej porze dnia, dlatego zyskała w naszym biurze ksywkę YERBACIARA (wiecie, od “kociara”, he he). W swojej kolekcji ma więcej paczek z yerba mate i gadżetów do jej picia niż większość ludzi ma par butów. Na blogu najczęściej znajdziecie jej recenzje wszelkich akcesoriów do yerba mate – od bombilli po Yerbomosy.

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

25,99 zł brutto/1szt.(51,98 zł / kg brutto)
pixel