Darmowa dostawa od 99,00 zł
2021-01-12

Bestsellery 2020. Która yerba mate była najpopularniejsza w minionym roku?

Jakie są najpopularniejsze yerba mate w naszym sklepie online? Zapraszamy do lektury naszego najświeższego rankingu bestsellerów! Tym razem przygotowaliśmy zestawienie najchętniej wybieranych produktów na przestrzeni nie kwartału, lecz całego minionego roku.


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - YAGUAR ENERGIA GUARANA

Wybierając yerba mate, najchętniej sięgacie po produkty zapewniające możliwie najlepszy efekt pobudzenia. Nic dziwnego, że w naszych rankingach niezmiennie królują yerby z guaraną. Zestawienie za rok 2020 otwiera Yaguar Energia.

9. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

W przeciwieństwie do innych yerba mate z “energią” w tytule, Taragui nie ma żadnych dodatków. Susz zawiera jednak dużo kofeiny i pewnie stąd tak duża popularność tej argentyńskiej yerba mate. Taragui Energia ląduje na 9. miejscu naszego zestawienia.

8. MIEJSCE - VERDE MATE FRUTOS TROPICALES

Producent popularnej yerba mate z brazylijskiej Parany ma w swojej ofercie wiele owocowych wariacji. Choć od premiery Verde Mate Frutos Tropicales minęło już dobrych kilka lat, yerba świetnie się przyjęła i wciąż zajmuje topowe pozycje w rankingach. Tym razem uplasowała się na ósmym miejscu.

7. MIEJSCE - VERDE MATE CACTUS

Klucz do jej sukcesu tkwi w oryginalnym smaku. Trudno wszak o drugą yerba mate z dodatkiem… opuncji figowej, czyli po prostu kaktusa. Jeżeli jeszcze jej nie próbowaliście, nadróbcie zaległości! Być może dołączycie do grona jej wiernych fanów, dzięki którym zajęła zaszczytne 7. miejsce w naszym rankingu.

6. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Szóstą pozycję zajmuje tym razem Rosamonte Elaborada con Palo, kwintesencja tego, co najlepsze w argentyńskich yerba mate. Jest idealnie wyważona w smaku, szlachetna i bogata w kofeinę. Klasyka gatunku, pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się mateisty!

5. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Na piątym miejscu Verde Mate Mas IQ, ceniona yerba mate o właściwościach funkcjonalnych. Co decyduje o jej dużej popularności? Przede wszystkim unikalna receptura. W jej składzie, prócz ostrokrzewu paragwajskiego, znajdziemy m. in. żeń-szeń, ślaz i gingko biloba wykazujące pozytywny wpływ na pamięć i pracę mózgu.

4. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Paragwajska yerba mate z ptaszkiem na opakowaniu to produkt, którego chyba nie trzeba szerzej przedstawiać. Jej szlachetnie goryczkowy smak i duży potencjał pobudzający uwiodły tysiące mateistów na całym świecie. W roku 2020 była czwartą najpopularniejszą yerba mate w naszym sklepie.

3. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Silnie pobudzająca yerba mate z guaraną od renomowanej paragwajskiej firmy EBSA zawsze należała do najchętniej wybieranych produktów. Zdarzało się jej lądować na najwyższym stopniu podium, w obecnym rankingu bestsellerów zajmuje zaszczytną trzecią pozycję.

2. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz drugi! Drugą najchętniej wybierana yerba mate w roku 2020 okazała się Verde Mate Energia Guarana. Jej łagodny smak pozbawiony goryczki i duża zawartość naturalnej kofeiny sprawiają, że nigdy nie schodzi z naszych list przebojów!

1. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Yerba mate z dodatkiem guarany na najwyższych miejscach podium to już tradycja w naszych rankingach. Tym razem również nie mogło być inaczej. Najpopularniejszą yerba mate 2020 roku jest CBSé Energia Guarana.

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel