2021-04-23

Guarani Energia Caffeine+. Najmocniej pobudzająca yerba mate z guaraną!

Yerba mate o wysokiej zawartości kofeiny cieszą się w naszym sklepie szczególnym wzięciem. Kompozycje tego typu praktycznie z miejsca zyskują status bestsellerów. Najświeższa z nich, Guarani Energia Caffeine+, to jednak dużo więcej niż kolejna yerba z guaraną. Premierowa partia sprzedała się rekordowo szybko. Na szczęście właśnie odebraliśmy świeżą dostawę i znów możecie jej spróbować!

Yerba mate, która da Ci prawdziwy zastrzyk energii? Tylko Guarani Energia Caffeine+!

Z marką Guarani z pewnością jesteście już dobrze zaznajomieni. Siostrę legendarnej paragwajskiej Selecty mamy od dawna i wciąż poszerzamy ofertę o jej kolejne wariacje smakowe. Wszystkie bazują na tradycyjnie preparowanym ostrokrzewie paragwajskim i doskonale dobranych dodatkach. Najpopularniejszą dotychczas wariacją smakową była bez wątpienia Guarani Energia Guarana. Sięgając po nią, sugerujecie się najczęściej dużą zawartością kofeiny wynikającą z połączenia ostrokrzewu i sproszkowanej guarany. Jednocześnie, miks jest naprawdę udany jeśli chodzi o walory smakowe. Delikatny, jakby landrynkowy smak owocu doskonale łączy się ze szlachetnie wytrawną yerba mate. Kto próbował, ten doskonale wie, o czym mowa! Możliwe jednak, że już niedługo na naszej liście bestsellerów nastąpi zmiana. Wszystko za sprawą Caffeine+, nowej i radykalnie wzmocnionej wersji bestsellerowej Guarani Energia! yerba mate guarani energia caffeine plus

Guarani Energia Caffeine+. Czym różni się od poprzedniczki i co sprawia, że tak dobrze pobudza?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, potencjał energetyczny samych listków ostrokrzewu to nie wszystko. Najmocniejsze yerby na rynku prawie zawsze zawierają guaranę. Przykładowo, w słynnej CBSé Energia stanowi ona około 0,22% całości. Oczywiście nie można odmówić jej wyśmienitych walorów smakowych, lecz w porównaniu z Guarani Energia Caffeine+ wydaje się wypadać dość... blado. W najnowszej yerbie paragwajskiego przedsiębiorstwa EBSA, guarana stanowi aż 5% miksu (ok. 25 gramów)! Jest jej więc prawie 25 razy więcej (sic!) niż w konkurencyjnym produkcie z Argentyny! A wszystko to w aromatycznej oprawie smakowej tradycyjnie preparowanego ostrokrzewu. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji skosztować Caffeine+, koniecznie nadróbcie zaległości! Liczby i dane mówią same za siebie, czas więc poczuć jej moc na własnej skórze! Jednocześnie prosimy o rozwagę. Rekomendowana dawka yerby to 20 gramów suszu!

Polecane

Yerbera – Puszka z Guarani Energia Caffeine +  0,5kg

Yerbera – Puszka z Guarani Energia Caffeine + 0,5kg

49,99 zł brutto/1szt.(99,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia Caffeine + 50g

Guarani Energia Caffeine + 50g

6,99 zł brutto/1szt.(139,80 zł / kg brutto)
Guarani Energia Caffeine + 0,5kg

Guarani Energia Caffeine + 0,5kg

29,90 zł brutto/1szt.(59,80 zł / kg brutto)
pixel