Darmowa dostawa od 60,00 zł
2019-04-12

Najpopularniejsze yerba mate. Nasz ranking (I. kwartał 2019)

Najpopularniejsze yerba mate - 1 kwartał - ranking sklepu Poyerbani.plZa nami pierwszy kwartał 2019 roku. Zgodnie z zapowiedziami mamy dla Was kolejną edycję rankingu najpopularniejszych yerba mate. Produkty której marki sprzedają się u nas najlepiej? Czy pozycja lidera uległa zmianie? Wszystkiego dowiecie się z tekstu. Miłej lektury!

    Sprawdź najnowszy ranking!


PIĄTE MIEJSCE - VERDE MATE SILUETA

Topową piątkę otwiera Verde Mate Silueta. Ziołowa kompozycja wspierająca odchudzanie od zawsze cieszyła się wśród Was dużym uznaniem. W poprzednim kwartale prawie trafiła do zestawienia, tym razem doceniliście ją jeszcze bardziej. Nic dziwnego. To świetny miks, który pomaga zrzucić kilogramy i — dzięki bogactwu składników — wyśmienicie smakuje.

CZWARTE MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Na czwartej pozycji uplasował się kolejny produkt brazylijskiej marki znanej z łagodnego smaku i mnóstwa naturalnych dodatków. Soczysta zieleń dzikiego ostrokrzewu wzbogacona o guaranę od dawna cieszy się Waszym uznaniem. Nic dziwnego - obie rośliny cechuje duża zawartość kofeiny. Łącząc je otrzymujemy miks o naprawdę ogromnym potencjale pobudzającym

TRZECIE MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Najniższe miejsce na podium po raz kolejny należy do Verde Mate Mas IQ. Żeń-szeń, ginkgo biloba i inne obecne w niej składniki cechuje pozytywny wpływ na koncentrację i pracę mózgu. Właśnie dlatego wybierają ją studenci, nauczyciele czy też osoby pracujące w branży kreatywnej. Właśnie ona, jak mało która, rozjaśni umysł i pomoże stawić czoła wszelkim wyzwaniom dnia codziennego.

DRUGIE MIEJSCE - CBSe ENERGIA GUARANA

W tym wypadku również obyło się bez zmian. Po raz kolejny mamy do czynienia z paragwajsko-brazylijską dominacją i chlubnym wyjątkiem w postaci argentyńskiej CBSe na drugim miejscu. Wariacja Energia Guarana to flagowy produkt tej marki. Czym zasłużyła sobie na taką popularność? Naszym zdaniem chodzi o pieczołowite dopracowanie walorów smakowych przy jednoczesnym wysokim potencjale pobudzającym całości.

PIERWSZE MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Guarana rządzi niepodzielnie, tym razem doszło jednak do zamiany miejsc. W poprzednim zestawieniu liderem była Verde Mate Energia Guarana. Tym razem jest czwarta, a pałeczkę lidera przejęła Guarani firmy EBSA. Czy energetyzujący dodatek guarany smakuje najlepiej właśnie z dymnym paragwajskim suszem? Nie nam to oceniać. Faktem jest natomiast, iż to właśnie Guarani Energia została naszym sklepowym bestsellerem I. kwartału 2019 roku!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Mas IQ 50g

Verde Mate Mas IQ 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel