2021-10-04

Najpopularniejsze yerba mate w III. kwartale 2021 roku


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - CRUZ DE MALTA ELABORADA CON PALO

Argentyńska Cruz de Malta jest produkowana od ponad 140 lat tradycji, co czyni ją jedną z najstarszych marek yerba mate na świecie. W zeszłym kwartale była ósma, tym razem plasuje się na dziesiątym miejscu naszego rankingu.

9. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN CACTUS

W poprzednim rankingu nie było jej wcale, tym razem ląduje na miejscu dziewiątym. Verde Mate Green Cactus to unikalna kompozycja zielonej yerba mate i kaktusa, a dokładniej opuncji figowej. Tysiące fanów nie mogą się mylić!

8. MIEJSCE - YAGUAR ENERGIA GUARANA

Na dziesiątym i ósmym miejscu mamy roszadę. Tym razem wyżej uplasował się Yaguar Energia Guarana. Choć pochodzi z Brazylii, przypomina smakiem klasyczne argentyńskie yerba mate. Do tego świetnie komponuje się z owocem guarany tworząc naprawdę doskonale pobudzającą fuzję. Kto nie pił, niech nadrobi zaległości!

7. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN FRUTOS TROPICALES

Rześka i bogata w tropikalne owoce Verde Mate Frutos Tropicales staje się coraz popularniejsza. W pierwszym kwartale roku nie znalazła się w rankingu, następnie zajęła miejsce dziewiąte, dziś zaś awansuje na siódmą pozycję. Wierzymy, że kiedyś wreszcie trafi na podium!

6. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Na pozycji szóstej Verde Mate Mas IQ. O jej ogromnej popularności decyduje szereg cennych dodatków takich jak żeń-szeń i gingko biloba, które mogą wspomóc pamięć i pracę mózgu. Gorąco polecamy, również w formie tereré!

5. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Paragwajska Pajarito Elaborada con Palo to jedna z najpopularniejszych yerba mate w Polsce. Znajduje to potwierdzenie w naszym rankingu bestsellerów, gdzie trzeci raz z rzędu zajmuje zaszczytne piąte miejsce.

4. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Słynna paragwajska yerba mate z dodatkiem guarany tym razem o jedno miejsce niżej, wciąż jednak na bardzo wysokiej pozycji. Nic dziwnego. Wszak zawsze należała do najchętniej wybieranych mate w naszym sklepie.

3. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

Co prawda nie zawiera guarany i innych dodatków, lecz oferuje pobudzenie na naprawdę najwyższym poziomie. Mowa o Taragüi Energia. Popularna yerba mate z Argentyny tym razem otwiera podium naszego rankingu najpopularniejszych yerb.

2. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Na drugim miejscu bez zmian… Popularna CBSe Energia z dodatkiem pobudzającej guarany po raz kolejny plasuje się na drugim miejscu.

1. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz trzeci, tym razem w ekskluzywnym wydaniu z soczyście zieloną brazylijską yerba mate. Najpopularniejszą yerba mate III. kwartału 2021 jest Verde Mate Energia Guarana!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Taragui Energia 0,5kg Promocja

Taragui Energia 0,5kg

20,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1szt.-30% Cena regularna: 29,99 zł brutto/1szt.-30%(41,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel