2020-12-14

Palo Santo Hercules – nowe, rewelacyjne matero do yerba mate!

Hercules to największe matero palo santo dostępne na rynku!

W ostatnim czasie w naszym sklepie pojawiło się zupełnie nowe naczynko Hercules - to matero wykonane z drewna palo santo, które cechuje się niesamowitym aromatem. Czym wyróżnia się nowe naczynko i czy warto mieć matero palo santo w swojej kolekcji?

Matero Palo Santo Hercules

Matero Palo Santo Hercules to największe do tej pory matero palo santo w naszym sklepie. Pomieści w sobie aż ok. 250 ml naparu! Dzięki temu za jednym razem można przygotować większą niż dotychczas porcję naparu! Specjalne okucie zewnętrznych ścianek naparu sprzyja utrzymywaniu odpowiedniej temperatury przez długi czas i nadaje naczynku eleganckiego wyglądu. Co więcej, okucie zwiększa również wytrzymałość mechaniczną naczynka, tj. zwiększa jego odporność na zadrapania i obicia. Hercules, podobnie jak inne naczynka palo santo dostępne w naszym sklepie to produkt wykonany ręcznie przez południowoamerykańskich rzemieślników. Oznacza to, że zakupione matero może delikatnie różnić się od egzemplarza widocznego na zdjęciu - można mieć jednak pewność, że jest jedyne w swoim rodzaju i nikt nie ma identycznego!

Matero palo santo Hercules to idealny wybór dla miłośników tradycji i zwolenników aromatycznych naparów z yerba mate.

Zalety palo santo

Kolejną zaletą naczynka Hercules jest fakt, że wykonano je z drewna palo santo, które cechuje się niesamowicie wonną żywicą. Pod wpływem ciepłego naparu z drewna uwalnia się eteryczny aromat wzbogacający napój i potęgujący przyjemne doznania podczas jego spożywania.

Palo santo nazywa się także “świętym drzewem”, a to dlatego, że już w starożytnym imperium Inków wykorzystywano je podczas rytuałów i leczenia. Żywica i dym palo santo mają charakterystyczny “miękki”, delikatny, ale głęboki zapach, który wielu ludzi wykorzystuje w aromaterapii. Aby matero palo santo mogło służyć przez długi czas, warto pamiętać o prawidłowym użytkowaniu i czyszczeniu. Więcej o tym, jak dbać o naczynko palo santo, pisaliśmy TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do przetestowania najnowszego naczynka palo santo!

Polecane

Matero Palo Santo – Diego

Matero Palo Santo – Diego

119,90 zł brutto/1szt.
Guampa palo santo - zdobiona

Guampa palo santo - zdobiona

99,99 zł brutto/1szt.
Matero Palo Santo – Pampeano

Matero Palo Santo – Pampeano

129,90 zł brutto/1szt.
pixel