Darmowa dostawa od 60,00 zł
2020-12-31

Podsumowanie 2020, czyli jak minął kolejny rok w naszym sklepie yerba mate

Podsumowanie roku w naszym sklepie z yerba mate

Chyba nikt nie zaprzeczy, że rok 2020 był zupełnie inny niż wszystkie. Pandemia i związane z nią obostrzenia nieodwracalnie dotknęły wielu przedsiębiorców. Nasz sklep yerba mate również miewał trudniejsze momenty. Na szczęście, dzięki zaufaniu klientów i poświęceniu naszych pracowników, kończymy rok 2020 w optymistycznym nastroju. Przyczyniły się do tego także premiery nowych produktów. O tych najciekawszych przeczytacie w dzisiejszym wpisie.

Premierowe smaki znanych yerba mate i sporo nowości.

Rok 2020 upłynął pod znakiem premier wielu nowych smaków yerba mate. Brazylijska rodzina Verde Mate Green poszerzyła się m.in. o truskawkową wariację Fresa, arbuzową Melón de Agua, czy Verde Mate Coffee, prażoną yerbę z dodatkiem… kawy! Prawdziwymi bestsellerami okazały się jednak Cannabis Absinth (yerba mate z absyntem i konopiami) oraz korzenna Sarsaparilla. Paragwajska Guarani wprowadziła tymczasem kilka limitowanych produktów takich jak choćby Guarani Verbena (z werbeną cytrynową) czy Regulase. Obserwujemy też coraz intensywniejszy rozwój ekologicznej Soul Mate Orgánica (nowe smaki, w tym słynna Energia z dodatkiem guarany w wersji organicznej) i popularnego Yaguara (przepyszna owocowa Frutas Bayas, różana Rosada i limitowana Winter Prune przypominająca aromatem… kompot z suszu!). Grzechem byłoby nie wspomnieć również o premierowych markach naszych partnerów. Niedawno, jako jedni z pierwszych w Europie, wprowadziliśmy do sprzedaży nowe yerby paragwajskiej Selecty o smaku zielonego jabłka, aceroli, eukaliptusa czy imbiru z miodem. Polecamy zajrzeć też do naszego działu z urugwajskimi yerbami. Znajdziecie tam wiele niszowych i dotychczas niedostępnych w naszym kraju produktów. Spokrewniona z yerba mate guayusa również doskonale się rozwinęła przez ostatnie 12 miesięcy. W ofercie marki Pachamama znajdziemy na ten moment aż 6 organicznych wariacji smakowych.

Premierowe smaki znanych yerba mate i sporo nowości.

Yerbery – puszki yerba mate z dozownikiem

Doypack ze strunowym zamknięciem to jedna z najlepszych metod przechowywania yerba mate. Od dłuższego czasu pojawiały się jednak głosy, że warto byłoby rozszerzyć ofertę o pojemniki wielorazowego użytku. Wasze opinie od zawsze miały dla nas duże znaczenie, dlatego bez zwłoki przystąpiliśmy do działania. Na owoce naszej pracy nie przyszło długo czekać. Yerbery pojawiły się w naszym sklepie na początku lipca. Metalowe puszki przyozdobiono gustownymi motywami graficznymi czterech popularnych marek: Verde Mate Green, Soul Mate Orgánica, Guarani oraz Yaguar. W każdej z nich zamknięto 500 gramów suszu w zróżnicowanych wariacjach smakowych. Puszki są szczelne, a zamontowany na górnej klapce dozownik pozwala na wygodne odmierzanie odpowiedniej ilości suszu. Po opróżnieniu zawartości, można przesypać tam inną yerba mate, herbatę lub zioła.

Yerbery – puszki yerba mate z dozownikiem

Nowe akcesoria do yerba mate

O nowe kolekcje akcesoriów zadbała marka Cebador. W ostatnich tygodniach pojawiła się u nas seria nowych naczynek ceramicznych. Wiele z nich wyróżnia się oryginalnym designem np. model Manzana w kształcie zielonego jabłuszka czy Cebador Drive zaprojektowany z myślą o samochodowym uchwycie na napoje. W podobnym czasie świętowaliśmy premierę Termosu 5.0 z wyświetlaczem i metalowymi ściankami o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Stawkę zamykają nowe nierdzewne bombille INOX oraz Palo Santo Hercules o pojemności zwiększonej do około 250 ml.

Nowe akcesoria do yerba mate

Polecane

Cruz de Malta Elaborada Con Palo 0,5kg

Cruz de Malta Elaborada Con Palo 0,5kg

34,99 zł brutto/1szt.(69,98 zł / kg brutto)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

25,90 zł brutto/1szt.(51,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

32,99 zł brutto/1szt.(65,98 zł / kg brutto)
pixel