2021-04-02

Ranking bestsellerów. Najpopularniejsze yerba mate w I. kwartale 2021 roku

Wracamy do naszego kwartalnego cyklu, w którym wyróżniamy najpopularniejsze yerba mate w naszym sklepie online. Koniecznie zobaczcie, które produkty były najchętniej wybierane w pierwszym kwartale 2021 roku.


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - PAJARITO MENTA LIMÓN

Tym razem ranking otwiera produkt, który we wcześniejszych zestawieniach praktycznie się nie pojawiał. Pajarito Menta Limón słynnego paragwajskiego producenta Lauro Raatz S.A.to orzeźwiająca yerba o smaku miętowo-cytrynowym. Jest świetna jako chłodne tereré, więc latem pewnie odnotuje jeszcze większą sprzedaż.

9. MIEJSCE - CRUZ DE MALTA ELABORADA CON PALO

Kolejna yerba mate, której nigdy wcześniej nie odnotowaliśmy w żadnej edycji naszego rankingu. Argentyńska Cruz de Malta dorasta na plantacji Los Molinos w okolicy miasta Corrientes. Ponad 140 lat tradycji czyni z niej jedną z najstarszych marek mate na świecie. 9. miejsce zajmuje klasyczna wariacja bez dodatków czyli Cruz de Malta Elaborada con Palo.

8. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN CACTUS

Ostatnio uplasowała się o jedną pozycję wyżej, tym razem ląduje na miejscu ósmym. Verde Mate Green Cactus to unikalna kompozycja zielonej yerba mate i kaktusa, a dokładniej opuncji figowej. Tysiące fanów nie mogą się mylić!

7. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Verde Mate Mas IQ to jeden z tych produktów, które trafiają do bestsellerowej dziesiątki najpopularniejszych yerba mate praktycznie w każdym zestawieniu. O jej ogromnej popularności decyduje szereg cennych dodatków takich jak żeń-szeń i gingko biloba, które mogą wspomóc pamięć i pracę mózgu. Nic dziwnego, że Mas IQ notuje najwyższą sprzedaż podczas sesji egzaminacyjnych na uczelniach. Tym razem zajęła miejsce siódme.

6. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Szóstą pozycję po raz kolejny zajmuje Rosamonte Elaborada con Palo, kwintesencja tego, co najlepsze w argentyńskich yerba mate. Jest idealnie wyważona w smaku, szlachetna i bogata w kofeinę. Zupełnie nas nie dziwi, że tak chętnie ją wybieracie!

5. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Marki ze słynnym ptaszkiem na opakowaniu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynna paragwajska Pajarito Elaborada con Palo to jedna z najpopularniejszych yerba mate w Polsce. Znajduje to potwierdzenie w naszym rankingu bestsellerów zajmując tym razem piąte miejsce.

4. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

Choć nie ma w składzie guarany ani żadnych innych dodatków, zawiera bardzo dużo naturalnej kofeiny. Mowa oczywiście o Taragüi Energia. Popularna yerba mate z Argentyny tym razem plasuje się tuż obok podium, na czwartej pozycji rankingu bestsellerów.

3. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Tym razem bez zmian na podium. Pobudzająca yerba paragwajskiej firmy EBSA z dodatkiem guarany zawsze należała do najchętniej wybieranych mate w naszym sklepie. W naszym rankingu bywała nawet pierwsza, tym razem zajmuje zaszczytną trzecią pozycję.

2. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz kolejny, tym razem w ekskluzywnym wydaniu z soczyście zieloną brazylijską yerba mate. Drugą pozycję w naszym rankingu zajmuje Verde Mate Energia Guarana. To bez wątpienia najpopularniejszy produkt z katalogu tej cenionej marki. I nic w tym dziwnego; yerba silnie pobudza, a jednocześnie cechuje się wspaniałym delikatnym smakiem. W bieżącej edycji rankingu zajmuje zaszczytne drugie miejsce!

1. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Guarana z pewnością doskonale na Was działa. Wszak po raz kolejny podium naszego rankingu zdominowały yerba mate z jej dodatkiem. Na pierwszym miejscu nie zaszły większe zmiany. Niniejszym ogłaszamy, że najpopularniejszą yerba mate pierwszego kwartału roku 2021 jest argentyńska CBSé Energia Guarana!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Taragui Energia 0,5kg Promocja

Taragui Energia 0,5kg

20,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1szt.-30% Cena regularna: 29,99 zł brutto/1szt.-30%(41,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel