2021-07-09

Ranking bestsellerów. Najpopularniejsze yerba mate w II. kwartale 2021 roku


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - YAGUAR ENERGIA GUARANA

Produkty z guaraną zawsze trafiają do naszych rankingów. Yaguar Energia Guarana, choć pochodzi z Brazylii, przypomina smakiem klasyczne argentyńskie yerba mate. Do tego świetnie komponuje się z owocem guarany tworząc naprawdę doskonale pobudzającą fuzję. Kto nie pił, niech nadrobi zaległości!

9. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN FRUTOS TROPICALES

Po czasowej nieobecności wraca rześka i bogata w tropikalne owoce Verde Mate Frutos Tropicales. Nic dziwnego… jest świetna na zimno, dlatego najchętniej zamawiacie ją w sezonie wiosenno-letnim. Tym razem trafia na miejsce 9.

8. MIEJSCE - CRUZ DE MALTA ELABORADA CON PALO

Argentyńska Cruz de Malta jest produkowana od ponad 140 lat tradycji, co czyni ją jedną z najstarszych marek yerba mate na świecie. W zeszłym kwartale odnotowała awans o jedną pozycję. Jest ósmą najlepiej sprzedającą się yerbą naszego sklepu.

7. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Na pozycji siódmej bez zmian; po raz kolejny szczęśliwa cyferka przypada Verde Mate Mas IQ. O jej ogromnej popularności decyduje szereg cennych dodatków takich jak żeń-szeń i gingko biloba, które mogą wspomóc pamięć i pracę mózgu. Gorąco polecamy, również w formie tereré!

6. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Szóstą pozycję już trzeci raz z rzędu zajmuje Rosamonte Elaborada con Palo. Ta yerba to dla wielu kwintesencja tego, co najlepsze w argentyńskich mate. Jest wyważona w smaku, szlachetna i bogata w kofeinę, po prostu doskonała!

5. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Paragwajska Pajarito Elaborada con Palo to jedna z najpopularniejszych yerba mate w Polsce. Znajduje to potwierdzenie w naszym rankingu bestsellerów, gdize po raz kolejny zajmuje zaszczytne piąte miejsce.

4. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

Co prawda nie zawiera guarany i innych dodatków, lecz oferuje pobudzenie na naprawdę najwyższym poziomie. Mowa o Taragüi Energia. Popularna yerba mate z Argentyny po raz kolejny plasuje się na czwartej pozycji naszego rankingu najpopularniejszych yerba mate

3. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Po raz kolejny podium otwiera pobudzająca yerba paragwajskiej firmy EBSA z dodatkiem guarany. Nic dziwnego. Wszak zawsze należała do najchętniej wybieranych mate w naszym sklepie.

2. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Na podium mała zmiana miejsc… Tym razem popularna CBSe Energia traci pozycję lidera. Spada jednak raptem o jedno oczko plasując się na drugim miejscu.

1. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz trzeci, tym razem w ekskluzywnym wydaniu z soczyście zieloną brazylijską yerba mate. Najpopularniejszą yerba mate II. kwartału 2021 jest Verde Mate Energia Guarana!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Taragui Energia 0,5kg Promocja

Taragui Energia 0,5kg

20,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1szt.-30% Cena regularna: 29,99 zł brutto/1szt.-30%(41,98 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel