Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-07-09

Ranking bestsellerów. Najpopularniejsze yerba mate w II. kwartale 2021 roku


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - YAGUAR ENERGIA GUARANA

Produkty z guaraną zawsze trafiają do naszych rankingów. Yaguar Energia Guarana, choć pochodzi z Brazylii, przypomina smakiem klasyczne argentyńskie yerba mate. Do tego świetnie komponuje się z owocem guarany tworząc naprawdę doskonale pobudzającą fuzję. Kto nie pił, niech nadrobi zaległości!

9. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN FRUTOS TROPICALES

Po czasowej nieobecności wraca rześka i bogata w tropikalne owoce Verde Mate Frutos Tropicales. Nic dziwnego… jest świetna na zimno, dlatego najchętniej zamawiacie ją w sezonie wiosenno-letnim. Tym razem trafia na miejsce 9.

8. MIEJSCE - CRUZ DE MALTA ELABORADA CON PALO

Argentyńska Cruz de Malta jest produkowana od ponad 140 lat tradycji, co czyni ją jedną z najstarszych marek yerba mate na świecie. W zeszłym kwartale odnotowała awans o jedną pozycję. Jest ósmą najlepiej sprzedającą się yerbą naszego sklepu.

7. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Na pozycji siódmej bez zmian; po raz kolejny szczęśliwa cyferka przypada Verde Mate Mas IQ. O jej ogromnej popularności decyduje szereg cennych dodatków takich jak żeń-szeń i gingko biloba, które mogą wspomóc pamięć i pracę mózgu. Gorąco polecamy, również w formie tereré!

6. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Szóstą pozycję już trzeci raz z rzędu zajmuje Rosamonte Elaborada con Palo. Ta yerba to dla wielu kwintesencja tego, co najlepsze w argentyńskich mate. Jest wyważona w smaku, szlachetna i bogata w kofeinę, po prostu doskonała!

5. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Paragwajska Pajarito Elaborada con Palo to jedna z najpopularniejszych yerba mate w Polsce. Znajduje to potwierdzenie w naszym rankingu bestsellerów, gdize po raz kolejny zajmuje zaszczytne piąte miejsce.

4. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

Co prawda nie zawiera guarany i innych dodatków, lecz oferuje pobudzenie na naprawdę najwyższym poziomie. Mowa o Taragüi Energia. Popularna yerba mate z Argentyny po raz kolejny plasuje się na czwartej pozycji naszego rankingu najpopularniejszych yerba mate

3. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Po raz kolejny podium otwiera pobudzająca yerba paragwajskiej firmy EBSA z dodatkiem guarany. Nic dziwnego. Wszak zawsze należała do najchętniej wybieranych mate w naszym sklepie.

2. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Na podium mała zmiana miejsc… Tym razem popularna CBSe Energia traci pozycję lidera. Spada jednak raptem o jedno oczko plasując się na drugim miejscu.

1. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

Guarana po raz trzeci, tym razem w ekskluzywnym wydaniu z soczyście zieloną brazylijską yerba mate. Najpopularniejszą yerba mate II. kwartału 2021 jest Verde Mate Energia Guarana!

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

26,99 zł brutto
53,98 zł / kg brutto
Taragui Energia 0,5kg

Taragui Energia 0,5kg

28,99 zł brutto
57,98 zł / kg brutto
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

4,59 zł brutto
91,80 zł / kg brutto
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

4,59 zł brutto
91,80 zł / kg brutto
pixel