2022-01-05

Ranking bestsellerów. Jakie były najpopularniejsze yerba mate w ostatnim kwartale 2021 roku?

Końcówka roku jak zwykle upłynęła pod znakiem przedświątecznej gorączki i wzmożonego ruchu w naszym sklepie. Kupowaliście chętnie i dużo. A co konkretnie wzbudziło Wasze największe zainteresowanie? Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem bestsellerowych yerba mate z naszego sklepu w IV. kwartale 2021 roku!


    Sprawdź najnowszy ranking!


10. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN CACTUS

Nigdy nie zajmowała najwyższych lokat, ale praktycznie zawsze trafia do naszego rankingu bestsellerów. Nie inaczej było tym razem. Verde Mate Green Cactus, unikalna kompozycja zielonej yerba mate i opuncji figowej, tym razem na 10. miejscu!

9. MIEJSCE - CRUZ DE MALTA ELABORADA CON PALO

Cruz de Malta wywodzi się z plantacji Los Molinos w okolicy argentyńskiego miasta Corrientes. To jedna z najstarszych marek yerba mate na świecie o tradycji sięgającej drugiej połowy XIX wieku. W bieżącym wydaniu rankingu bestsellerów jej klasyczna wariacja bez dodatków czyli Cruz de Malta Elaborada con Palo zajęła 9. pozycję

8. MIEJSCE - VERDE MATE GREEN FRUTOS TROPICALES

Owocowej Verde Mate Green Frutos Tropicales zabrakło w ostatnich edycjach naszego rankingu. W ostatnim kwartale sięgaliście po nią jednak znacznie częściej, con pozwoliło jej zająć 8. miejsce!

7. MIEJSCE - ROSAMONTE ELABORADA CON PALO TRADICIONAL

Rosamonte Elaborada con Palo to kwintesencja tego, co najlepsze w argentyńskich yerba mate. Wszystko za sprawą doskonałej jakości suszu, wyważonego smaku i dużej zawartości naturalnej kofeiny. Nic dziwnego, że tak chętnie ją wybieracie!

6. MIEJSCE - VERDE MATE MAS IQ

Pojawia się chyba w każdym zestawieniu, tym razem trafia na zaszczytną szóstą pozycję w rankingu najpopularniejszych yerba mate. O ogromnej popularności Verde Mate Mas IQ decyduje szereg naturalnych dodatków takich jak żeń-szeń i gingko biloba, ukierunkowanych na wspomaganie pracy mózgu. Nie wierzysz? Spróbuj i zobacz jak zadziała na Ciebie!

5. MIEJSCE - TARAGUI ENERGIA

Nie ma w składzie guarany ani innych energetyzujących dodatków, lecz nawet i bez tego należy do najbardziej pobudzających yerb. Mowa oczywiście o Taragüi Energia, która w bieżącej edycji rankingu uplasowała się na piątym miejscu.

4. MIEJSCE - PAJARITO ELABORADA CON PALO

Słynny “ptaszek”, czyli paragwajska Pajarito Elaborada con Palo to jedna z najpopularniejszych yerba mate w naszym kraju. Potwierdza to niezmiennie wysoka pozycja w rankingu bestsellerów, gdzie tym razem zajęła czwarte miejsce.

3. MIEJSCE - GUARANI ENERGIA

Po raz kolejny podium naszego zestawienia otwiera znana i lubiana paragwajska yerba mate z guaraną. Guarani Energia łączy w sobie doskonałe walory smakowe i moc naturalnej kofeiny przy jednoczesnej dbałości o najwyższą jakość surowca. Nic dziwnego, że tak chętnie po nią sięgacie!

2. MIEJSCE - VERDE MATE ENERGIA GUARANA

I znów yerba mate z guaraną, tym razem w ekskluzywnym wydaniu na bazie wysokogatunkowej zielonej yerby z Brazylii. Verde Mate Energia Guarana to od dawna najpopularniejszy produkt tej marki. W bieżącej edycji rankingu plasuje się na drugim miejscu!

1. MIEJSCE - CBSE ENERGIA GUARANA

Guarana z pewnością świetnie na Was działa, dlatego nie dziwi nas, że po raz kolejny podium naszego rankingu zdominowały yerby z jej dodatkiem. Tytuł najpopularniejszej yerba mate ostatniego kwartału roku 2021 po raz kolejny otrzymuje argentyńska CBSé Energia Guarana!Przeczytaj również:

Polecane

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

CBSe Energia Guarana 0,5 kg

27,99 zł brutto/1szt.(55,98 zł / kg brutto)
Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

15,90 zł brutto/1szt.(63,60 zł / kg brutto)
Guarani Energia 50g

Guarani Energia 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
Verde Mate Energia Guarana 50g

Verde Mate Energia Guarana 50g

5,99 zł brutto/1szt.(119,80 zł / kg brutto)
pixel